Guntara Rača 55 gadu jubilejas koncerts

Порекомендовать

sestdiena ,
24. aprīlis, 19:00
  • 20€
  • 18€
  • 15€
  • 12€
  • 8€
Купить от 8€

Mūziķis un dzejnieks Guntars Račs savu 55. jubileju atzīmēs ar diviem vērienīgiem koncertiem – dzimtajā Liepājā, Olimpiskā centra arēnā un nu jau ikgadējā vasaras autorvakarā Dzintaru koncertzālē.

Račs, kurš savas muzikālās gaitas sāka dzimtajā Liepājā, abos koncertos – Liepājā un Dzintaros, uz skatuves aicinās savas grupas “bet bet” un “Saldās sejas” ar solistiem Katrīna Bindere un Jānis Narkevics, bet koncerta otrajā daļā savus novadniekus - Liepājas rokmūzikas leģendas, lai atskaņotu īpašo jubilejas programmu “Liepājnieku dziesmas”.
Koncertos skanēs dziesmas, kuras Guntars kopā ar Ainaru Virgu, Uldi Marhileviču, Jāni Lūsēnu, Imantu Kalniņu, Zigmaru Liepiņu, Tomasu Kleinu, Ivo Fominu, Gunti Veitu, Jāni Strazdu un citiem, ir radījis liepājnieku grupām un izpildītājiem – “Līvi”, “Credo”, “Liepājas brāļi”, “Saldās sejas”, “Fomins & Kleins”, “Zodiaks”, Igo, Ivo Fominam, Zigrīdam Muktupāvelam un citiem. Skanēs tādi hiti kā “Ozolam”, “Tikai tā”, “Kādā brīnišķā dienā”, “Es karājos tavā bizē”, “Muzikants”, “Nekas jau nebeidzas”, “Dieva dēls”, “Tur, aiz mākoņiem ir saule”, “Vējš” un citas.

Guntars Račs: “Ar liepājniekiem kopā ir sarakstītas ļoti daudzas populāras dziesmas, tagad būs iespēja tās beidzot apkopot vienā koncertā un kāpt uz skatuves ar saviem draugiem.” 

Vienā koncerta daļā Liepājā uz skatuves kāps arī grupa “bet bet”, izpildot labāko dziesmu koncertu ar paša jubilāra un Zigfrīda Muktupāvela radītām melodijām. Savukārt, Dzintaru koncertzālē tiks atvērta jauna Guntara dzejoļu grāmata, un dzirdēsiet Guntara un Maestro Raimonda Paula skaņdarbus vēl iepriekš nedzirdētās versijās, kuras izpildīs Guntara projekts “Saldās sejas” un īpašie viesi, kuru vārdi vēl tiks izziņoti. Protams, dzirdēsiet arī jaunus dzejoļus un stāstus, kā jau tas ierasts Rača autorvakaros. 
Koncerta starplaikā un pēc koncerta Guntars labprāt sniegs autogrāfus un aprunāsies ar koncerta apmeklētājiem.