Homo Novus 2019 / Koka vandalis

Starptautiskā jaunā teātra festivāla "Homo Novus"

izrāde "Koka vandalis"

6., 7., 8. septembris plkst. 19.00

Sporta 2 kvartāls, Sporta iela 2 – ieeja no Hanzas ielas

1h

Bez teksta

Biļetes – 15 eiro (10 eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti)

Ideja: contact Gonzo
Autori, veidotāji un izpildītāji: Juja Cukahara, Takuja Matsumi, Riu Mieno, Keigo Mikajiri, Elīna Lutce, Aldis Liepiņš, Klāvs Liepiņš, Andris Eglītis

Ieraudzīt contact Gonzo dalībniekus darbībā ir pārsteigums. Tas ir negaidīts, ekstrēmi fizisks darbošanās stils, kas notiek bez ievada, ar negaidītu tiešumu un brīžiem atgādina kautiņu, brīžiem – ķermeņu parkūru vai eleganti huligānisku horeogrāfiju. contact Gonzo sastāvā ir četri mākslinieki, kas savu darbošanos ironiski sauc par “sāpju filozofiju kontaka tehnikā”. Ar humoru, inteliģenci un pašcieņu viņi pārvērš uzbrukumus, kritienus un triecienus aizraujošā, anarhistiskā izrādē, kas trāpa ar tikpat nepastarpinātu tiešumu kā viņu sadursmes.

Šī ir contact Gonzo atgriešanās Rīgā. 2014. gadā viņi viesojās Rīgas Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā ar izrādi Grīziņkalna apkaimē, ko veidoja kopā ar septiņiem latviešu dejotājiem. Divi no toreizējiem dalībniekiem – Elīna Lutce un Aldis Liepiņš būs izrādes līdzautori arī šoreiz. Radošajai komandai pievienosies arī Islandē dzīvojošais latviešu dejotājs Klāvs Liepiņš un mākslinieks Andris Eglītis.

Starptautiskais jaunā teātra festivāls "Homo Novus” ir vadošais laikmetīgās skatuves mākslas festivāls Latvijā un viens no lielākajiem Baltijas reģionā. Festivāls notiek Rīgā no 2019. gada 5. līdz 13. septembrim un iepazīstina ar vēl jauniem un jau atzītiem māksliniekiem, kuru darbos rodama nerimstoša interese un viedoklis par mūsdienu pasauli un sabiedrību. Līdzās daudzveidīgai izrāžu programmai festivāls piedāvā iespējas radošiem eksperimentiem, teorētisko un izglītības sadaļu un citas aktivitātes. 

http://www.homonovus.lv/programma?s=gonzo

 
Нет предстоящих мероприятий