Полезная информация
Организатор:
Izklaides producentu grupa 7 SIA

ZVAIGZNES BĒRNS / J.LŪSĒNS, K.VĒRDIŅŠ /jauns ziemas mūzikls

Jau gada nogalē pie skatītājiem dosies jauns mūzikls visai ģimenei – ziemas pasaka „ZVAIGZNES BĒRNS”. Tā dramaturģijas pamatā izmantota slavenā Oskara Vailda pasaka.  „Zvaigznes bērns” ir krāšņs un emocionāls stāsts par cilvēka pieaugšanu un grūtību pārvarēšanu. Tā galvenais varonis meklē atbildi uz jautājumu "kas es esmu?", uzvarot sevī ļaunumu un lepnību, mācoties pazemību un līdzjūtību, kā arī novērtējot atbalstu, ko sniedz draugi un ģimene. 

Jauno mūziklu veido spēcīga radošā komanda - komponists Jānis Lūsēns, dzejnieks Kārlis Vērdiņš,  scenogrāfe un kostīmu māksliniece Kristīne Jurjāne, režisors Mārtiņš Kagainis, horeogrāfe Egija Abaroviča, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš un vokālā pedagoģe Annija Putniņa.

Mūzikla galvenajās lomās iejutīsies Kristīne Zadovska, Zigfrīds Muktupāvels, Uģis Roze, Katrīna Dimanta, Annija Putniņa, bet Zvaigznes bērna lomu atveidos Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēknis Markuss Rūtentāls.  Mūziklā piedalīsies arī citi Rīgas Doma kora skolas audzēkņi un Mūziklu nodaļas absolventi.

Izrādes producents – Producentu grupa 7 sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu un Latvijas Bērnu fondu.

Mūzikla „Zvaigznes bērns” pirmizrāde paredzēta 14.novembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī. Pēc tam tā viesosies arī  Latvijas lielākajās koncertzālēs un kultūras centros – Vidzemes koncertzālē „Cēsis”, Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars”, Latgales vēstniecībā „Gors”, Ventspilī, teātra namā „Jūras Vārti”, Jelgavas kultūras namā, Valmieras kultūras centrā un Ogres kultūras centrā.

 

Порекомендовать

Цена билетов
20 €
  • доступно
18 €
  • доступно
12 €
  • доступно
10 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы