Полезная информация
Организатор:
Riekstu kalns, SIA
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

RIEKSTUKALNS pacēlāja biļete ar rezervāciju.

Время приобретения билетов на это представление истекло
Время приобретения билетов на это представление истекло

Полезная информация

Организатор:
Riekstu kalns, SIA
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

Vēršam uzmanību tam, ka saistībā ar nepieciešamību regulēt apmeklētāju skaitu trasē, biļete ir nepieciešama arī bērniem no 0 līdz 12 gadu vecumā - 6,00 €.

No 15. februāra darba dienu biļetes senioriem pieejamas ar atlaidi - biļetes cena 6 eiro. Brīvdienās - pilna cena. Senioriem, kas vecāki par 75 gadiem, darba dienās trase pieejama bez maksas, brīvdienās - pilna cena.

Riekstukalns ir lielākais slēpošanas kūrorts Baltijā un atrodas pavisam tuvu galvaspilsētai, apmēram 30 minūšu braucienā no Rīgas robežas, tāpēc ziemas priekus var baudīt ne tikai nedēļas nogalēs, bet arī darba dienas vakaros. Riekstukalna slēpošanas trases ir piemērotas gan pieredzējušiem slēpotājiem un snovotājiem, gan mierīgāku nobraucienu cienītājiem un arī tiem, kuri tikai nesen sākuši apgūt šos ziemas sporta veidus. Aicinām Tevi iepazīties ar Riekstukalna trasēm un atrast savējo!

Aicinām izvēlēties Jums visērtāko dienu un laiku, kurā izbaudīt ziemas priekus Riekstukalnā! Iegādājoties biļeti uz konkrēto dienas 2 h periodu, Jūs automātiski veicat laika rezervāciju. Pēc laicīgas ierašanās kalnā, uzrādot iegādāto biļeti kasē, Jūs saņemsiet pacēlāja biļeti.

 

Iegādājoties biļetes apmeklētājiem obligāti jāiepazīstas ar “Riekstukalna” noteikumiem –www.riekstukalns.lv/lv/noteikumi

Biļešu rezervācija pa telefonu netiek veikta.

 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие окончено
Цена билетов
16 €
  • недоступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

Билеты доступны в продаже только в интернет-магазине