Полезная информация
Организатор:
Izdevniecība DIENAS BIZNESS, SIA
Язык мероприятия:
Латышский
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

Tiešsaistes konference LOĢISTIKA E-KOMERCIJĀ

ceturtdiena
Цена билетов от 121 €

Полезная информация

Организатор:
Izdevniecība DIENAS BIZNESS, SIA
Язык мероприятия:
Латышский
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

Izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar VAS “Latvijas Pasts” SIA “Omniva”, tirdzniecības centru internetā 220.lv un SIA “SSI SCHAEFER” organizē nozares profesionāļu radošo konferenci “Loģistika e-komercijā”.

Sākoties C19 pandēmijas krīzei, kura ir skārusi tieši visas nozares, vairumam tas nozīmējis pēkšņu attapšanos digitalizācijas laikmeta būtiskos pārbaudījumos. Situāciju loģistikas tirgū gan Eiropā, gan Latvijā pašlaik diktē jau e-komercija. Pasaulē kopumā e-komercijas dominance loģistikā sākās jau pirms četriem, pieciem gadiem, un katru gadu tās apjomi vidēji ir auguši par aptuveni 25%. Latvijā tieši tagad sākas e-komercijas darbības apjomu kāpums. Covid-19 pandēmijas periodā e-komercijas apjomi Latvijā ir pieauguši par 24%, salīdzinot ar 2019. gada pirmajiem mēnešiem.

Laikā, kad visā pasaulē pirkšana un pārdošana ar interneta vides starpniecību izvēršas aizvien plašāk, e-komercija ir ļoti laba iespēja Latvijas uzņēmējiem attīstīt gan importa, gan eksporta plūsmas. Turklāt tirdzniecība internetā veicina arī mazo ražotāju produkcijas pieejamību un nozares attīstību.  Arī vairums no “Latvijas Pasts” un “Omniva” jaunajiem klientiem Latvijā ir saistīti tieši ar e-komerciju, kas skaidri parāda tendenci.

Mērķis: Pulcēt loģistikas un e-komercijas nozares profesionāļus, ekspertus un nozares praktiķus lai rosinātu dalīties pieredzē un meklēt veiksmīgākos risinājumus šā brīža mainīgajos turbulences apstākļus.
Mērķauditorija: Uzņēmēji, nozares veidotāji, praktiķi un pārstāvji, kā arī visi jaunie e-komercijas virziena entuziasti.
Programma: http://konferences.db.lv/conferences/logistika-e-komercija/
Moderators: Ansis Bogustovs

Pieslēgšanās pasākumam no plkst. 9.20

 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие началось
Цена билетов
121 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

Билеты доступны в продаже только в интернет-магазине