Полезная информация
Организатор:
Reanimāre, biedrība

TIEŠRAIDE. Reanimatologa PĒTERA KĻAVAS lekciju cikla 4. lekcija. Reinkarnācija – fakti un pētījumi

вторник
Время приобретения билетов на это представление истекло
Время приобретения билетов на это представление истекло

Полезная информация

Организатор:
Reanimāre, biedrība

Visās nācijās un visos laikos ir fiksēti gadījumi, kad cilvēki atceras savas iepriekšējās dzīves. Pateicoties daudzajām dokumentētajām cilvēku liecībām, zinātniski pierādītajiem gadījumiem, nopietnu institūtu un zinātnieku iesaistei, reinkarnācijas fakts mūsdienās nav apšaubāms. Atsijājot “pasakas” no patiesiem gadījumiem un izstrādājot savu īpašu metodiku, reinkarnācijas izpētes aizsācējs profesors A. Stīvensons piešķīra šim fenomenam nopietnu zinātnisku statusu. Viņš pats, sākotnēji būdams ļoti skeptiski noskaņots, 40 izpētes gados ir pierādījis vairāk nekā 3000 reinkarnācijas gadījumu. Reinkarnācijas izpratne cilvēka psihei uzliek lielu psihoemocionālu slodzi par to, ko domājam, runājam un darām.

Spilgtāko reinkarnācijas gadījumu pārdzīvojumi, emocijas, sāpes un reizēm arī prieks nevar atstāt vienaldzīgu un liek jo pamatīgāk aizdomāties par mūsu esības brīnumu un jēgu.

Pētera Kļavas lekciju cikls aicina domāt un meklēt atbildes gan uz eksistenciāli svarīgiem jautājumiem par dzīvi, tās jēgu, nāvi, apziņu un prātu, gan izprast dažādas ļoti praktiskas dzīves jomas, ar kurām ikvienam jāsaskaras ikdienā. Lekcijas notiks reizi mēnesī.

Par lekciju cikla rašanos Pēteris Kļava stāsta: “Jau no 1989.gada, strādājot BKUS Reanimācijas nodaļā un Latvijas Katastrofu medicīnas centrā, man ļoti daudz ir nācies redzēt cilvēku izmisumu, sāpes, nesamierināšanos, pašam domāt un atbildēt uz vecāku jautājumiem par dzīvības vērtību, prāta niecību un nevarību. Kāpēc dzīve notiek tieši tā? Kas ir jēga? Un vai vispār tāda ir? Vai dzīve tiešām nevar būt bez ciešanām? Vairāk nekā 30 gadus diendienā esmu meklējis atbildes uz šiem eksistenciālajiem jautājumiem, lasot gan senus autentiskus tekstus, gan mūsdienu zinātnes jaunākos pētījumus.

Tas, ko es vēlos, ir - dalīties savās atziņās. Ne jau atklāt galējo patiesību, bet uzrādīt interesantus un kvalitatīvus zināšanu avotus. Jēga nav nepārtraukti vilties un būt pesimistiskiem, bet caur izpratni spēt nointegrēt samsāras bezjēdzīgās eksistences riteni un pelēkās ikdienas ļoti daudzos priekus.”

  • Turpmāk reizi mēnesī lekciju cikla turpinājums
  • Informācija par lekciju tēmām pieejama mājaslapā reanimare.lv
  • Nākamo lekciju datumi tiks publicēti Biļešu Paradīzes lapā, Reanimāre mājaslapā un FB lapā
  • Tiešraides biļešu iegāde tikai Biļešu Paradīzes internetveikalā
  • Notikušo lekciju video ieraksti (neilgu laiku pēc lekcijas) būs iegādājami Reanimāre mājaslapā

Lūdzam vērst uzmanību tam, ka tiešraidi būs iespējams noskatīties tikai tiešraides laikā - ieraksts Biļešu Paradīzes mājaslapā nebūs pieejams.

 

Порекомендовать

Мероприятие окончено
Цена билетов
9 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

Билеты доступны в продаже только в интернет-магазине