Daumants Kalniņš koncertprogrammā / Atspulgi

2020.gada 30.novembrī plkst. 19.00 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" lielajā zālē norisināsies Daumanta Kalniņa koncertprogramma "Atspulgi".

Daumanta Kalniņa koncertā skanēs Raimonda Paula „Tu nāc, tu ej”, Arņa Medņa “Šodien ārā saulains laiks”, Mārtiņa Brauna “Mammu, es gribu”, Ulda Marhilēviča “Dzeltenās kurpes” un “Naktsvārdi”, Zigmara Liepiņa “Vēja suns” un “Pasaciņa”, Ingus Baušķenieka “Milžu cīņa”, Jura Kulakova Mēs pārtiekam viens no otra", Imanta Kalniņa “Miedziņš”, Aleksandra Kublinska “Mazā Jana”, Raimonda Paula „Dziesmiņa par prieku” u.c. pazīstami skaņdarbi.

„Programmā esam iekļāvuši gan latviešu estrādes klasiķu, gan mūsdienu komponistu populārākās dziesmas, kas man un maniem domubiedriem – pavadošajai grupai – ir sekojušas visas muzikālās dzīves garumā,” par jauno programmu stāsta dziedātājs, atzīstot – šīs dziesmas veidojušas viņa attiecības ar latviešu pop- un rokmūziku. „Tās ir populāras, bet nepelnīti piemirstas dziesmas, kurās esam atraduši ne tikai to muzikālo vērtību un sava laika elpu un smaržu, bet arī aktualitāti mūsdienās, lai šajā programmā mēs liktu tām ieskanēties no jauna, savās versijās, ievijot aranžējumos arī savas muzikālās zināšanas un pieredzi, kas iegūta daudzajos mūzikas festivālos un koncertos,” saka Daumants Kalniņš.

Koncertos Daumantam talkā nāks viņa uzticamie skatuves partneri – sevi apliecinājušie pop - rok un džeza mūziķi: Mārcis Auziņš (ģitāra), Toms Poišs (kontrabass), Rūdolfs Dankfelds  (sitaminstrumenti) un Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti). Jāpiebilst, ka visi pavadošās grupas mūziķi – tāpat kā Daumants Kalniņš – ieguvuši augstāko izglītību savā jomā, mācoties Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļā un papildinot savas zināšanas ārzemēs.

Koncerta producents ir Jānis Kļaviņš. Video režisors – Krists Krūskops. Režisors – Valdis Pavlovskis.

Biļetes pieejamas Kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas  centrā, kā arī Biļešu Paradīzē.

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие началось
Цена билетов
25 €
  • доступно
20 €
  • доступно
15 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы