JAZZ LOUNGE AR SYLVAIN RIFFLET /saksofons, Francija/

Saksofonists Silvēns Riflē (Sylvain Rifflet) ir viens no franču džeza jaunās paaudzes aktīvākajiem mūziķiem. Vairāk nekā desmit savas muzikālās karjeras laikā viņš radījis īpašu un jaunu saksofona skanējumu. Cēsīs dzirdēsim Riflē kvartetu, kurā viņš uzaicinājis izcilus mūziķus, tostarp starptautiski atzīto somu trompetistu Veneri Pohjola ar kuru kopā muzicē arī latviešu ģitārists Matīss Čudars.

Jauno Silvēna kvarteta programmu "Trubadūri" raksturo muzikāli meklējumi viduslaiku skaņu ainavā, pazīstamas melodijas un džeza "citāti". To papildina paša Riflē vizionārie skaņdarbi un četru galveno dalībnieku - izcilo improvizatoru - instrumentālā meistarība.

Silvēns Riflē (saksofons, klarnete, Shruti-Box)
Verners Pohjola (trompete)
Sandrīne Maršeti (harmonijs)
Benžamēns Flamāns (perkusijas)

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Francijas institūts Latvijā.

* Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī saistībā ar vīrusinfekcijas Covid-19 izplatību un rūpējoties par apmeklētāju un mākslinieku drošību, turpmāk, apmeklējot publiskus pasākumus Koncertzālē "Cēsis", pirms un pēc koncerta/izrādes, kā arī starpbrīžu laikā, obligāti ir jālieto mutes un deguna aizsargmaskas. Gadījumā, ja Jums būs aizmirsies tās paņemt līdz, vienreiz lietojamās medicīniskās maskas būs iespēja iegādāties koncertzāles kasē. Maskas pēc apmeklētāju izvēles ir atļauts noņemt laikā, kamēr atrodaties savā personalizētajā sēdvietā skatītāju zālē.

Atgādinām, ka biļešu personalizācija ir obligāta! Iegādājoties biļetes kasēs, to veiks kasieris, savukārt, pērkot biļetes interneta veikalā, automātiski būs jāaizpilda lauki ar informāciju par sevi.

Aicinām apmeklētājus publiskajās zonās ievērot distancēšanos un nedrūzmēties. 

Nododot virsdrēbes garderobē, informēsim par kārtību kādā tās būs saņemams atpakaļ pēc pasākuma, lai neveidotos rindas un drūzmēšanās.

Rūpēsimies par savu un apkārtējo veselību un novēlam patīkamu pasākuma apmeklējumu!

**Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. 

***Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: [email protected]

 

 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие началось
Цена билетов
20 €
  • доступно
18 €
  • доступно
15 €
  • доступно
12 €
  • недоступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы