ANNAS DRIBAS debijas albuma prezentācijas koncerts ES IEMĪLĒJOS

ANNAS DRIBAS debijas albuma prezentācijas KONCERTS “ES IEMĪLĒJOS” !
Piedāvājam jums krāšņu programmu kura ir veltīta ANNAS DRIBAS debijas albūma izdošanai! Šovs ir veidots ar dzīvās mūzikas pavadošo sastāvu – “IMPERIAL BAND”, profesionāliem dejotājiem, dekorācijām, gaismām un krāšņiem tērpiem!
Galvenajās lomās: Apburošā dziedātāja, dejotāja un dziesmu autore Anna Dribas(vokāls), koncerta viesmākslinieks: Latviešu dziedātājs un policists – NIKOLAJS PUZIKOVS Riču ģimenes talants – AGRIS RIČS (akustiskā ģitāra, vokāls)
Pavadošais sastāvs: Andrejs Šmeļovs (bungas), Vladimirs Tuzoff (klavieres, akordeons), Artūrs Kutepovs (elektroģitāra, akustiskā ģitāra)
Pasaules bellydance laureāte un deju studijas “Just dance” vadītāja un horeogrāfe - Julianna Maske-Rožkova un talantīgā dejotāja, horeogrāfe, Miss universe Tunisijā uzvārētāja - Alina Safronova.
Skanēs zelta dziesmas, kuras savu atsaucību jau ieņēma Latvijas Radio un Latvijas Sirdsdziesmas klausītāju sirdīs: ”Es iemīlējos”, “Mīļā mamma”, “Paldies tev draugs”, “Sapņu zeme”, kā arī jaunās kompozīcijas, kuras tika veidotas kopā ar armeņu, meksikāņu un lietuviešu autoriem. Koncerta repertuārā skanēs dziesmas latviešu, krievu un spāņu valodā.
Koncerta organizatori pateicās dizaineriem un šuvējiem par izveidotiem krāšņiem skatuves tērpiem! Šīs šovs neatsās Jūs vienaldzīgus. Līdz tikšanos!

 

 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие началось
Цена билетов
16 €
  • доступно
15 €
  • доступно
13 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы