Полезная информация
Организатор:
Reku, SIA

BALTĀ LAIKA STĀSTI

суббота
Hika zāle, Promenade Hotel

 Liepāja, Vecā Ostmala 40

Baltā laika stāsti – sajūtu mozaīka kopā ar Kurland Quintet un Gundaru Silakaktiņu.
 
18.decembrī pulksten 19 Promenade Hotel Hika zālē varēs baudīt “Kurland Quintet” jaunāko koncertprogrammu “Baltā laika stāsti”, kurā pirmatskaņojumu piedzīvos komponista Jāņa Strazda skaņdarbs “Baltā laika stāsti”, kas komponēts tieši Kurland Quintet mūziķiem.
 
“Jaundarbs “Baltā laika stāsti” būs kā ziemas – Baltā laika - sajūtu mozaīka Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Skaņdarbs klausītājiem uzburs sniegotas ziemas sajūtas, apcerīgas Adventes laika noskaņas, gan arī groteskas un satīras epizodes, demonstrējot koka pūšaminstrumentu kvinteta bezgalīgi plašās mākslinieciskās izteiksmes iespējas.,” stāsta komponists Jānis Strazds.
 
Jaunā un muzikāli daudzveidīgā koncertprogramma būs dzirdami dažādu noskaņu skaņdarbi. Būs gan Mocarts, gan Čaikovskis, Ibērs un Šostakovičs, gan Morricone un Pjacolla.
 
Pūšaminstrumentu kvintets "Kurland Quintet" ir 2010.gada sākumā izveidojies ansamblis, kurā kopīgi muzicē pieci Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi. Kvinteta skanējuma burvība slēpjas tembru un krāsu bagātībā, ko sniedz instrumentu atšķirīgie skanējumi un dažādās saskaņas. Šie iemesli, kā arī vienkārša vēlme izbaudīt kamermuzicēšanas prieku ir Kurland Quintet darbības pamatā. Pēkšņas idejas un kaislīgas diskusijas par interpretāciju ir mēģinājumu procesa ikdiena, un tas mūziķus ļoti saista, jo labs ansamblis rodas ne tikai spēlējot.
 
Uz skatuves kāps pieci mūziķi – Kārlis Catlaks / klarnete, Reinis Lapa / flauta, Mārtiņš Zālīte / oboja, Artis Zēns / fagots, Ingus Novicāns / mežrags, savukārt īpašais viesis šajā programmā būs aktieris Gundars Silakaktiņš, kurš palīdzēs izstāstīt šo Baltā laika stāstu.
 
Pasākums pie galdiņiem. Biļetes cenā iekļauts gards pārsteigums.
 

Порекомендовать

Подробнее
Мероприятие началось
Цена билетов
50 €
  • недоступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы