Полезная информация
Организатор:
Saulkrastu kultūras centrs

SATIKŠANĀS SAULKRASTOS. Klavieru kvartets QUADRA. Festivāla atklāšana

Время приобретения билетов на это представление истекло
Время приобретения билетов на это представление истекло

Полезная информация

Организатор:
Saulkrastu kultūras centrs

Saulkrasti aicina uz septīto kamermūzikas festivālu augustā ar nosaukumu Satikšanās Saulkrastos. Kamermūzikas festivāls Saulkrastos ir radoša darbnīca, kurā mūziķi un komponisti satiekas septīto gadu pēc kārtas, lai divu nedēļu garumā teju mājas muzicēšanas atmosfērā sagatavotu un klausītājiem piedāvātu īpašu kamermūzikas programmu. Īpaša festivāla vērtība ir jaundarbi, šogad pasaules pirmatskaņojumu festivālam velta ekstravagantais Latvijas komponists Platons Buravickis.

Festivāla atklāšanas koncerts norisināsies 7. augustā plkst. 20.00 Saulkrastu kultūras namā Zvejniekciems, kur klavieru kvartets Quadra ieskandinās jauno Yamaha flīģeli, atskaņojot Oskara Herliņa Klavieru kvartetu, kā arī, par godu komponista apaļajai jubilejai, Ludviga van Bēthovena Klavieru kvartetu Do mažorā WoO 36, Nr.3.

Mūzikas svētkus 2014. gadā dibināja vijolniece Magdalēna Geka.  Lai gan lielai daļai festivāla dalībnieku ikdiena noris dažādās pasaules koncertzālēs, joprojām nav mazinājusies vēlme priecēt saulkrastiešus un pilsētas viesus. Jau otro gadu festivāla mākslinieciskais vadītājs ir vijolnieks Konstantīns Paturskis, kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis.

Pasākums nav paredzēts bērniem līdz 7 gadu vecumam. Biļetes uz pasākumu jāiegādājas visiem apmeklētājiem, neatkarīgi no vecuma.

 

 

Порекомендовать

Мероприятие окончено
Цена билетов
7 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы