Полезная информация
Организатор:
Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Длительность:
1 h
Язык мероприятия:
Латышский
Вход:
18:40
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

AIJA ANDREJEVA. JĀNIS AIŠPURS. Koncertprogramma 12 STĀSTI VASARAS VAKARAM

Время приобретения билетов на это представление истекло
Время приобретения билетов на это представление истекло

Полезная информация

Организатор:
Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Длительность:
1 h
Язык мероприятия:
Латышский
Вход:
18:40
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

Latgales vēstniecības GORS mazo koncertu sērijā 27. jūnija vakarā skanēs Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura kopīgā koncertprogramma “12 stāsti vasaras vakaram”. Koncertprogrammas dziesmas ir katra ar savu stāstu no Jāņa un Aijas sastrādātā un piedzīvotā – skanēs gan Aijas, gan “The Sound Poets”, tāpat arī citu autoru dziesmas un tautasdziesmas.

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Ļoti vēlamies, lai šobrīd pieejamos koncertus varētu apmeklēt ikviens gribētājs, tādēļ līdz ar atļautā apmeklētāju skaita palielināšanu pasākumos pēc ārkārtējās situācijas beigām, piedāvājam mazo koncertu sērijas notikumu biļetes iegādāties ar 50 % atlaidi! GORS Kultūras vēstnieku un grupu atlaides līdz ar samazināto cenu nebūs pieejamas.

Tiem, kuri biļetes uz kādu no pasākumiem jau ir iegādājušies, piedāvājam kādu no iespējām:

  • Uzrādot pilnās cenas biļeti kasē, saņemt iespēju pasākumu baudīt pie vīna glāzes;
  • Uzrādot pilnās cenas biļeti kasē, saņemt vēl vienu koncerta biļeti uz to pašu koncertu (paņemt vēl kādu līdzi) vai kādu citu šīs sērijas koncertu (izmantošanai līdz 11. jūlijam).

Plašāk te: https://biletes.latgalesgors.lv/lv/mazo-koncertu-programma-izdevigak

 
Pasākums nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem. Bērnu istaba nav pieejama šī brīža noteikto ierobežojumu dēļ.
 
Garderobe darbosies pašapkalpošanas režīmā - garderobē drīkst ienākt ievērojot 2 m distanci; drīkst izmantot tikai norādītos āķīšus.
Ieeja zālē no plkst. 18.40
Klientu plūsmas kontrolei ieiešana kases zonā tiek organizēta caur Mazās zāles ieeju, bet ieiešana kafejnīcas un izstāžu zonā - caur Lielās zāles ieeju.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot [email protected].

Порекомендовать

Продано
Мероприятие окончено
Цена билетов
12.5 €
  • менее 10

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы