Полезная информация
Организатор:
GingerCat, biedrība
Длительность:
Вход:
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

Mēs Jūs Mīlam. Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks

Цена билетов от 18 €

Полезная информация

Организатор:
GingerCat, biedrība
Длительность:
Вход:
Бесплатный вход для детей:
Не предусмотрен

“Mēs Jūs Mīlam” ir apvienība, kā arī pa pusei improvizēta, pa pusei iestudēta komēdija, kuras pamatā ir Kaspara Breidaka un Ralfa Eilanda draudzība. Viņi ir raduši viens otru ikdienā un, reizēm arī dažādu TV un radio tiešraižu laikā, izaicināt vai “pavilkt uz zoba”. Nu ir pienācis laiks to darīt uz skatuves! “Mēs Jūs Mīlam” skatītājiem piedāvās etīdes, kā arī dziesmas par visdažādākajām tēmām, kuras nav svešas gandrīz nevienam – attiecības, attiecības pastā jeb rindas, attiecības, kurās no otra prasa arvien vairāk un vairāk jeb auto remonts, attiecības, kurās nepamet sajūta, ka Tevi drāž jeb politika, un tā tālāk. Šajā radošajā mutulī iesaistītas tiks arī skatītāju idejas, jo tās uzklausīt mūsu kolektīvam ir ļoti svarīgi! Par izrādi šo pasākumu īsti nenosauksi. Joki, dziesmas un izaicinājumi. Respektīvi, ja zini “Monty Python” vai “Flight of the Conchords”, tad tas ir tas pats tikai mazāk labi.

Komēdijas garums 1h 20 min.

Ieteicamais vecums - 16+

MēsJūsMīlam radošais  kolektīvs ir  sailgojies pēc saviem skatītājiem, gaidām ar nepacietību karantīnas beigas, lai  izrādēs atkal varētu sniegt jums veselīgu humora devu.

 

UZMANĪBU!
Saistībā ar ārkārtas situācijas pagarināšanu 18.03.rēcīgo notikumu bijām plānojuši izspelēt 20.05., pavasarī, bet kas  tev deva?
 Izrādās tiksimies 21.10., nu kā reiz  Zelta Rudens laikā!
 
Ceram, ka visi ir veseli un ar labu humora un gaidīšanas izjūtu, jo rudenī ar jaunu jaudu un izaicinājumiem tiksimies Dailes namā!
 
Ar sveicieniem, vienmēr jūsu  - MēsJūsMīlam darboņi.
 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие началось
Цена билетов
22 €
  • менее 10
20 €
  • менее 10
18 €
  • менее 10
15 €
  • недоступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы