Полезная информация
Организатор:
Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Длительность:
1 h 15 min
Вход:
17:40
Бесплатный вход для детей:
до 7 лет, не занимая отдельное место

INSIDE OUT. Deju studijas BURAS izrāde

Время приобретения билетов на это представление истекло
Время приобретения билетов на это представление истекло

Полезная информация

Организатор:
Austrumlatvijas koncertzāle SIA
Длительность:
1 h 15 min
Вход:
17:40
Бесплатный вход для детей:
до 7 лет, не занимая отдельное место

Pasākums pārcelts no 18. maija uz š.g. 29. oktobri. Nopirktās biļetes ir derīgas – tās nav nepieciešams apmainīt, un nauda par biļetēm netiek atgriezta.

Rūpējoties par sabiedrības veselību un pildot valdības lēmumu, no 13. marta līdz š. g. 9. jūnijam, tāpat kā citur Latvijā, ārkārtējās situācijas laikā Latgales vēstniecībā GORS ir pārtraukta pasākumu norise. Šajā periodā plānotie pasākumi tiek pārcelti uz vēlāku laiku. Iegādātās biļetes lūdzam saglabāt – tās būs derīgas arī pasākumu jaunajos norises datumos! Visi pārcelto pasākumu datumi tiks izziņoti tiklīdz būs iespējams.

Ņemot vērā Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) ziņojumu, precizējam informāciju par situāciju ar biļetēm uz pasākumiem kas tiek pārcelti/atcelti līdz ārkārtējās situācijas beigām saslimšanas ‘Covid-19’ izplatības un ārkārtējās situācijas izziņošanas dēļ:
- ja pasākums atcelts, naudu par biļetēm pircējs var saņemt atpakaļ vai organizators var piedāvāt apmeklēt citu līdzvērtīgu pasākumu;
- ja pasākums pārcelts uz vēlāku datumu, nopirktās biļetes ir derīgas - tās nav nepieciešams apmainīt, un nauda par biļetēm netiek atgriezta.
 
Plašāk: ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem
 
Koncertzāles apmeklētājus lūdzam būt pacietīgiem un sekot līdzi aktuālajām ziņām. Paldies par sapratni!

 

INSIDE OUT

Deju studijas “Buras” jaunākie dalībnieki (85 dejotāji vecumā no 6–15 gadiem) aicina uz košu, aizraujošu un krāsainu dejas uzvedumu pēc multfilmas “Inside Out” motīviem.

Koncerta laikā dejotāji iedzīvosies multfilmas varoņu neparastajos tēlos – piecās galvenajās emocijās, kuras mīt cilvēku prātos. Prieks, Bailes, Nepatika, Dusmas un Skumjas – katra no šīm emocijām uzskata, ka tieši viņa vislabāk zina, kas ir jādara katrā dzīves situācijā. Līdz ar to veidojas kuriozs, krāsains un jautrs juceklis, kuru aicinām piedzīvot kopā ar dejotājiem. Koncerts būs aizraujošs gan jaunākiem skatītājiem, gan viņu vecākiem. Pirms došanās uz deju izrādi, ja ir iespēja, “Buras” aicina noskatīties arī multfilmu.

Režija: Edīte Ābeltiņa
Horeogrāfi: Edīte Ābeltiņa, Ivars Sakovičs, Ksenija  Simanova, Annija Čiščakova
 
Deju studija “Buras” ir no Salaspils un tajā darbojas vairāk nekā 165 dejotāji no 6 līdz 35 gadiem. Pastāvēšanas laikā “Buras” koncertējušas daudzviet Latvijā un ārvalstīs. Dejotāji vairākkārt piedalījušās starptautiskajā laikmetīgās dejas festivālā “Laiks dejot”, kā arī ieguvuši augstas vietas citos mūsdienu dejas konkursos.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot [email protected].
 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие окончено
Цена билетов
8 €
  • доступно
6 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы