Полезная информация
Организатор:
Kultūra, Jelgavas pilsētas, PI

TDA Ritums 40 gadu jubilejas koncerts / RITI, RITI RITUMĀ

Время приобретения билетов на это представление истекло

Продажа билетов приостановлена.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" Tautas Deju ansambļa "Ritums" (mākslinieciskā vadītāja I.Karele, koncertmeistare L.Griščenko) 40 gadu jubilejas koncerts "RITI, RITI, RITUMĀ"

Pirmajā daļā uz skatuves satiksies dažādu gadu kolektīva dejotāji. Tiks izdejotas dejas, kas bijušas ar īpašu nozīmi kolektīva tapšanā, kā arī dejas, ko veidojusi kolektīva dibinātāja un ilggadīga vadītāja M.Salzirne, kā arī ilggadīgās kolektīva vadītājas A.Zeidmanes veidotas dejas. Un neiztikt bez dejām, kas bijušas tuvas dejotāju sirdij.

 Koncerta otrajā daļā tiks izdejots uzvedums  "Nāc nākdama Lielā diena". Tas būs ritumiešu stāsts par Lielās dienas sagaidīšanu un svinēšanu. Uzvedumā iekļautas gan jau zināmas dejas, gan pavisam jaunas dejas, ko šim uzvedumam veidojuši G.Trukšāne, I.Karele, S.Kauranena, A.Noviks. Koncerta otrajā daļā piedalās arī BJC "Junda" deju kolektīvs "Mazie Jundari" (māksl.vad. M.Bratkus, koncertmeistare G.Vanaga)

 Koncerta mākslinieciskā vadītāja: Ieva Karele. Režisore: Lolita Muižniece.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu,
ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

 

Порекомендовать

Продажа билетов приостановлена.

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы