Полезная информация
Организатор:
Kurzemes filharmonija SIA
Длительность:
2h 20min
Язык мероприятия:
Исходный язык
Вход:
18:40
Бесплатный вход для детей:
до 6 лет, не занимая отдельное место
Предназначен для:
с 6 лет

GoGo Penguin. Koncerts Ventspilī

Время приобретения билетов на это представление истекло
Время приобретения билетов на это представление истекло

Полезная информация

Организатор:
Kurzemes filharmonija SIA
Длительность:
2h 20min
Язык мероприятия:
Исходный язык
Вход:
18:40
Бесплатный вход для детей:
до 6 лет, не занимая отдельное место
Предназначен для:
с 6 лет

Koncerts pārcelts no 17. aprīļa. Iepriekš iegādātās biļetes derīgas koncerta apmeklējumam 28. novembrī!

“GoGo Penguin” jeb pianists Kriss Ilingvorts (Chris Illingworth), basģitārists Niks Bleka (Nick Blacka) un sitaminstrumentālists Robs Tērners (Rob Turner) ir džeza trio no Mančestras, ko mūzikas apskatnieks “Line of Best Fit” lakoniski un asprātīgi pasludinājis par “britu džeza “Radiohead””. Trio savu mūziku raksturo kā sintēzi starp roku, džezu un minimālismu, līdztekus iedvesmojoties no tādiem elektroniskās mūzikas pārstāvjiem kā “Aphex Twin” vai “Four Tet”. Viņu mūzikā saklausāmi breikbīti, minimālistiskas klavieru melodijas, spēcīgas basa līnijas, elektronikas iedvesmotas bungu partijas un himniski rifi. Ietekmju un atsauču šai mūzikā ir daudz, taču viens ir skaidrs – “GoGo Penguin” ir radījuši jaunu un drosmīgu skanējumu, kas beigu beigās raksturīgs un piederošs tikai viņiem pašiem.

“Saspringtā sinerģija, kas veidojas no steidzīgajām, pulsējošajām, mežonīgajām perkusijām un lēkājošajām klavieru cilpām ievelk klausītājus arvien dziļāk neparastā straumē,” savas sajūtas par “GoGo Penguin” precīzi noformulējis mūzikas medijs “Mojo”.

2014. gadā “GoGo Penguin” izdotais ieraksts “v2.0”, kas tapis izdevniecības “Gondwana Records” paspārnē, nominēts prestižajai “Mercury” balvai kā gada albums. Šie panākumi mudinājuši klausītājus aizvien biežāk piedzīvot trio uzstāšanās reizes gan mūziķu dzimtajā Mančestrā, gan ieintriģējuši auditoriju ārpus britu salām. Arī šogad “GoGo Penguin” dodas vērienīgā koncerttūrē, apceļojot Lielbritāniju, ASV un Eiropu, kā arī sniedzot vienīgo koncertu Latvijā, Ventspilī.

“”GoGo Penguin” noslēpumu atklāj viņu publika. Labi ģērbušies džeza fani pusmūžā plecu pie pleca ar ikdienišķa izskata divdesmitgadniekiem, no kuriem daži pat mēģina dejot,” pēc koncerta Alberta zālē rakstījusi “The Times” mūzikas recenzente.

Viņas novēroto papildina “The Guardian” apskatnieka Džona Fordema (John Fordham) secinājums pēc cita grupas koncerta: “Iespējams, par maz pavērsienu dažam labam zvērinātam džeza karsējam, bet tas ir inteliģents un oriģināls pavērsiens stāstā par deju mūziku.”

Līdz šim “GoGo Penguin” izdevis piecus albumus, no kuriem jaunāko – EP jeb minialbumu “Ocean in a Drop” – 2019. gada oktobrī. Šobrīd grupa strādā pie jauna ieraksta, kas klajā nāks jau šogad.

* * *

Koncertam tuvojoties, biļešu cenas pieaugs.

 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие окончено
Цена билетов
25 €
  • доступно
20 €
  • доступно
15 €
  • доступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы