Полезная информация
Организатор:
JM teātris, biedrība

TEĀTRU TENORI koncertā LŪK, MANA SIRDS!

Цена билетов от 12 €

Полезная информация

Организатор:
JM teātris, biedrība

TEĀTRU TENORI koncertā  "Lūk, mana sirds!"  

10.novembrī plkst.19.00 - Rīgā Latviešu Biedrības namā.

https://www.facebook.com/ltvzinas/videos/518188592454193/UzpfSTEwODg2MTQ4Nzc4MzUzODI6MzE5MTE1ODE1MDkxNDM2Nw/

Teātru Tenoru jaunākajā, mīlestības pilnajā koncertā apvienojušies asprātīgi aktieri, izcili operas solisti un pavadošo mūziķu grupa. Koncertā skanēs  latviešu un pasaules skaistākās dziesmas par mīlestību  jaunos sabalsojumos un aktieriskā interpretācijā. 

Mākslinieki ir sagatavojuši savu stāstu par mīlestību, ko izdziedās ar smaidu un eleganci.  Koncertā netrūks arī joku un asprātību. 
Skanīgā daudzbalsībā varēsim baudīt  R.Paula, Z.Liepiņa,   Jāņa Aišpura, “Prāta Vētras” dziesmas. No pasaules hitiem skatītājus priecēs Andrea Bocelli, E.L.Vēbera,  un  arī  Eda Šīrna dziesmas jaunā  tenoriskā skanējumā.    Skanēs tādas dziesmas kā “Lūk, mana sirds!”, “Perfekta”, “Salauzta sirds”, “Tavas mājas manā azotē”, "Brīvdiena", “Mīlestība”,  “O, Sole mio”, “Besame mucho” , “Amigos para siempre” un citas dziesmas  

Koncertā piedalīsies  no Latvijas Nacionālās Operas un Baleta teātra -  Juris Jope vai Dainis Skutelis, no Operetes teātra galveno lomu atveidotājs - Emīls Kivlenieks, aktieri  no Latvijas Nacionālā teātra būs  Mārtiņš Brūveris  vai Kristians Kareļins  un liepājnieks  Marģers Eglinskis. Dziesmu pavadījumu nodrošinās pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa (ģitāra – Artūrs Kutepovs, sitaminstrumenti – Uģis Krūskops, taustiņi -izcilais pianists- Anatolijs Livča vai Māris Elksnis).
Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies  Kristians Kareļins.

Liels paldies atsaucīgajiem Teātru Tenoru koncertu skatītājiem un līdzjutējiem, kuri iedvesmo turpināt "Teātru Tenoru" programmu!

Producente Laila Ilze Purmaliete,

Mob. 29473307

Порекомендовать

Продано
Мероприятие началось
Цена билетов
25 €
  • доступно
20 €
  • доступно
15 €
  • менее 10
12 €
  • менее 10
10 €
  • недоступно

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы