Полезная информация
Организатор:
Dejas Varavīksne, Nodibinājums

STAR DUST - ASV laikmetīgā baleta trupas Complexions dejas izrāde

Цена билетов от 15 €

Полезная информация

Организатор:
Dejas Varavīksne, Nodibinājums

ASV laikmetīgā baleta kompānija Complexions, STARDUST

2020. gada 23.aprīlī 19.00 VEF Kultūras pilī notiks pasaulslavenās un neatkārtojamās ASV laikmetīgā baleta trupas Complexions grandiozā izrāde STARDUST.

STARDUST ir cieņas apliecinājums leģendārajam britu rokmūziķim Deividam Bovijam (David Bowie). Šis balets nes viņa hitu ietērpu un izklāj to vizuālo nospiedumu, ko iedvesmojusi viņa unikālā personība. Izrādes horeogrāfs: Dvaits Roudens (Dwight Rhoden).

Complexions tiek dēvēta par vienu no neparastākajām baleta kompānijām pasaulē. Tā aptver visus laikmetīgās dejas vēsturiskos sasniegumus un atklāj neierobežotu laukumu eksperimentiem, kurā dejotāji var godināt pagātni un vienlaicīgi attīstīt nākotnes deju. Skatītājiem neierastā horeogrāfija un oriģinālā mūzika apvienojumā ar klasiskā baleta pamatelementiem lauž visus dejā pieņemtos standartus. Piecos kontinentos, vairāk nekā 20 valstīs kompānija ir prezentējusi savu vīziju par kustību, un ir gatavi ar dejas palīdzību apvienot pasauli un padarīt to mazliet labāku.

Laikmetīgo baleta kompāniju Complexions 1994. gadā nodibināja izcilais horeogrāfs Dvaits Roudens (Dwight Rhoden) un baleta solists Desmonds Ričardsons (Desmond Richardson), Viņu kopējais mērķis ir popularizēt profesionālu laikmetīgo deju, apvienojot dažādas metodes, stilus un kultūras iespaidus bezkompromisa mikslī.

 

Порекомендовать

Продано
Мероприятие началось
Цена билетов
60 €
  • доступно
50 €
  • доступно
40 €
  • доступно
30 €
  • менее 10
15 €
  • менее 10

При покупке билетов в интернете применяется плата за использование интернет-магазина. Читать здесь .

При покупке билетов в местах торговли плата за услугу не применяется. Кассы