DOMINA BACK TO SCHOOL

Pateicoties lielajai skatītāju interesei un atsaucībai apmeklējot tirdzniecības centra «Domina Shopping» rīkoto «Vasaras festivālu», augusta beigās un septembra sākumā par godu jaunā skolas gada sākumam visi tiek laipni aicināti uz festivālu «Back to School», kas norisināsies t/c «Domina Shopping» C skvērā.

Festivāla atklāšanas koncertā 30.augustā plkst.19 te uzstāsies Fiņķis un PRAGAII, Būū un Rolands Če.

Hip hop mūziķis un tekstu autors Fiņķis ar pavadošo sastāvu – Aleksi Luriņu, Andri Strazdu un Krišjāni Bremšu - koncertā izpildīs gan dziesmas no aprīlī iznākušā albuma «Tāds slinkums», kas radīts kopā ar eksperimentālās popmūzikas duetu «PRAGAII» (Kashuks un Aleksis Luriņš), gan muzikāli bagātas versijas Fiņķa agrīnajiem skaņdarbiem. Fiņķa dzīvo izpildījumu raksturo «grandžīgas» ģitāru partijas, elektroniskās mūzikas eksperimenti, kā arī dažādu ēru hip hopa elementi.
Klausies Fiņķa un PRAGAII jaunāko albumu «Tāds slinkums» šeit: https://orcd.co/tads-slinkums 

Būū

Būū ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021.gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu «Siekala», kam sekoja singls «Sāku no sākuma». 2021.gada novembrī izdots debijas albums «Albūūms». Trīs no «Albūūma» dziesmām nonāca pirmajās vietās dažādos Latvijas radiostaciju topos. 2022.gada februārī Būū saņēma divas Mūzikas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons» statuetes – nominācijās «Debija» un «Dziesma». 
Māksliniece mūzikā caur savu pieredzi runā par vienlīdzību, emocionālā intelekta attīstību, pašrūpēm, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem.
Būū koncertprogramma veidota tā, lai skatītājs pēc koncerta justos piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Nav noslēpums, ka Būū ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītāji var iztrakoties, dziedāt līdzi un padejot.

Rolands Če

rolands če ir latviešu mūziķis, reperis un producents. Izlaidis vairākus soloprojektus, kā arī piedalījies kopprojektos «Siera Plate» ar xantikvariātu un «Banda» ar New Wavy. Kopš 2020. gada ir izdevniecības «Univesal Music Group» mākslinieks.

 

 Pirmajā skolas dienā – 1.septembrī – plkst.19 C skvērā koncertēs mūziķis Chris Noah, kā arī  populārās grupas «Carnival Youth» un «Astro’n’out». 

Chris Noah ir latviešu mūziķis, kurš savā mūzikā veiksmīgi apvieno indie mūzikas elementus un mūsdienu popmūziku. Mūziķa autentiskais balss tembrs un spēja rakstīt oriģinālas un atmiņā paliekošas melodijas ir izpelnījušās Latvijas radio staciju, mūziķu un mediju atzinību un atbalstu. 2018.gadā Chris Noah sadarbībā ar producentu Kristoferu Harisu ierakstīja dziesmas «River», «Fall Through» un «Inside Out».  Līdz ar šo dziesmu iznākšanu Chris Noah mūziku sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi (Indie Air, AlexRainBirdMusic, Wolf in a Suit, Uranium Music, u.c), savukārt «Fall Through» kļuva par mūziķa visvairāk Latvijas radio stacijās atskaņoto dziesmu. Izdotais trīs dziesmu ieraksts populārākajās straumēšanas vietnēs ir klausīts vairāk nekā 1 700 000 reižu. Turpinot sadarbību ar britu producentu, 2020.gadā mūziķis izdeva mini albumu «Distance», kas tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai kā labākais popmūzikas ieraksts.
2021.gadā sadarbībā ar Latvijas Radio bigbendu mūziķa daiļrade ieguva absolūti jaunu skanējumu, kas diemžēl kovida pandēmijas dēļ nesasniedza plašu klausītāju loku, tāpēc mūziķis cer, ka plašāka auditorija Latvijā šo programmu varēs novērtēt šogad.

Carnival Youth 

Grupa «Carnival Youth» savā mūzikā apvieno melodiskumu un jauneklīgu melanholiju ar alternatīvā roka un indī mūzikas enerģiju. Kopš grupas dibināšanas 2012.gadā «Carnival Youth» ir izdevuši sešus albumus. Pēdējos divus gadus grupa pavadījusi latviešu kino mūzikas koncertprogrammas «Naivais ku-kū» paspārnē, taču šogad «Carnival Youth» atgriežas pie oriģinālmūzikas, un pašlaik aktīvi veido muzikālo materiālu jaunai programmai.

Astro’n’out

«Astro’n’out» ir latviešu popgrupa, kas dibināta 2003.gadā Rīgā. Atpazīstamību tā ieguva ar dziesmu «Daļa Rīgas». «Astro’n’out» ir radījuši daudzus radiohitus: «Gravitātei nē», «Tici sev», «Dejot trakāk», «Multivitamīnu multipaka» un daudzus citus.
Grupā muzicē Māra Upmane-Holšteine (vokāls), Juris Kalnišs (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Elerts (ģitāra, elektronikas), Toms Poišs (bass), Mārtiņš Opmanis (bungas).
«Astro’n’out» ir tikuši nominēti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai «Zelta mikrofons» par katru līdz šim izdoto albumu – kopā sešas reizes. Pēdējie trīs albumu tapuši ciešā sadarbībā ar producentu DJ Rudd. 2020.gadā grupas sestais studijas albums «Multivitamīnu multipaka» ieguva «Zelta Mikrofonu» par labāko 2019.gada Latvijas popmūzikas albumu. Savukārt kopā ar grupu «Sudden Lights» radītais skaņdarbs «Haosā» ieguvis gada «Radio hita» balvu.

 

Savukārt festivāla noslēgumā – piektdienas vakarā, 2.septembrī plkst.19 uz
koncertu aicinās Viņa, apvienība «Kreisais krasts» un reperis Ozols.


VIŅA

Viņa ir ekspresīva, bezbailīga un daudzpusīga mūziķe, kas profesionāli uz mūzikas skatuves darbojas no 2015. gada. Viņa līdz šim izdevusi divus studijas solo albumus un vienu EP kopā ar grupu «Bandmaster». Visas trīs ieraksti saņēmuši Mūzikas ierakstu gada balvu «Zelta mikrofons», tos varējuši novērtēt arī klausītāji lielākajās Latvijas pilsētās un festivālos, kā arī ārzemēs.

Kreisais Krasts

«Kreisais Krasts» (KK) ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām Latvijā, kurai šogad aprit 20 gadi. KK biedru rindās kopumā ir vairāk nekā 20 reperi. «Kreisais Krasts» sākotnēji apvienoja Pārdaugavas repmūzikas pārstāvjus. Kopš dibināšanas 2002. gadā KK kustība strauji attīstījās, tas bija sākums daudziem mūzikas producentiem, reperiem, graffiti zīmētājiem un citiem māksliniekiem, kas tagad jau ir labi zināmi Latvijā. 2019. gada augustā izdots apvienības debijas albums «Tilts», kas atzīmēts ar Vislatvijas tūri un vērienīgu koncertu «Hanzas Peronā». 2020.gada septembrī izdots otrais albums «Krasta FM».

Ozols

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no veiksmīgākajiem Latvijas hiphopa mūzikas stila pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996.gadā grupu «Fact» un «Rool Makaz» sastāvā. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015.gadā Ozols atgriezās mūzikas apritē ar savu piekto studijas albumu «Atpakaļ nākotnē», kam sekoja vēl vairāki ieraksti. 2019. gads bija viens no veiksmīgākajiem izpildītāja karjerā: tika saņemtas trīs Latvijas Mūzikas ieraktu gada balvas, ierakstīts singls «Kūdra deg» kopā ar grupu «Latgalīšu reps». Gada sākumā Ozols piedalījās «Republikas tūrē» kopā ar hip hop izpildītājiem ansi, Edavārdi un Viņu. Vasaras galvenais notikums - «Jubilejas koncerts» - spēja piepildīt pilnas Siguldas pilsdrupas. Koncerts daudziem palicis atmiņā ar īpašu enerģiju un atmosfēru. Vasaras nogalē izpildītājs kopā ar «bītmeikeru» apvienības «Katapullt» dalībnieku Helmutu Šteinu izdeva īso albumu «Kruīza Kontroles Zēni». Gada nogalē Ozols uzstājās ar īpašu koncertprogrammu «Neona pilsētas – sāgas noslēgums». Gada nogalē saņemta arī Autortiesību bezgalības balva par dziesmu «Salauzta sirds» kopā ar Donu un Kasparu Ansonu.

 

Порекомендовать

DOMINA BACK TO SCHOOL | rolands če, Būū, Fiņķis

 Rīga, T/C “Domina Shopping” C skvērs

среда ,
31-го августа, 19:00
DOMINA BACK TO SCHOOL | rolands če, Būū, Fiņķis

 Rīga, T/C “Domina Shopping” C skvērs

  • 15€
Купить от 15€
DOMINA BACK TO SCHOOL | Astro n out, Chris Noah, Carnival Youth

 Rīga, T/C “Domina Shopping” C skvērs

четверг ,
1-го сентября, 19:00
DOMINA BACK TO SCHOOL | Astro n out, Chris Noah, Carnival Youth

 Rīga, T/C “Domina Shopping” C skvērs

  • 15€
Купить от 15€
DOMINA BACK TO SCHOOL | Ozols, Kreisais Krasts, Viņa

 Rīga, T/C “Domina Shopping” C skvērs

пятница ,
2-го сентября, 19:00
DOMINA BACK TO SCHOOL | Ozols, Kreisais Krasts, Viņa

 Rīga, T/C “Domina Shopping” C skvērs

  • 15€
Купить от 15€