JŪRMALAS FESTIVĀLS 2021. Klātienes koncerti

No 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Raimondu Paulu, Kseniju Sidorovu, Ivetu Apkalnu, Zandu Švēdi, Intaru Busuli, Laimu Vaikuli, Daumantu Kalniņu, Dināru Rudāni, Latvijas Radio Bigbendu, Sinfonietta Rīga, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, diriģentiem Aināru Rubiķi un Andri Pogu, kā arī citiem māksliniekiem aicina uz grandiozāko vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē.

Festivāla atklāšanas koncertā tiksimies ar Maestro Raimondu Paulu programmu un krāšņu solistu parādi, kas būs veltīta Maestro 85. gadu jubilejai. Koncertā “Aleksandrs Antoņenko, Zanda Švēde, LNSO, Andris Poga” mūsu izcilie operdziedātāji un mūziķi atskaņos Gustava Mālera monumentālo opusu “Dziesmu par zemi”. Dzintaru pludmalē ar ērģeļmūzikas skaņām sauli sveiks pasaulslavenā latviešu ērģelniece, Hamburgas Elbas filharmonijas goda māksliniece Iveta Apkalna. Vēsturiskajā mazajā zālē uz solokoncertu aicinās publikas iemīļotā un starptautiski atzītā akordeoniste Ksenija Sidorova. Bet koncertā “Dzimuši Latvijā” kā ierasts tiksimies ar izciliem un starptautiski atzītiem Latvijas mūziķiem – Aleksandru Antoņenko, akordeonisti Kseniju Sidorovu, operdziedātāju Lauru Grecku, vijolnieku Daniilu Bulajevu, pianisti Agnesi Egliņu,  un sitaminstrumentālistu Guntaru Freibergu, kuriem pievienosies jaunie Latvijas talanti un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Aināra Rubiķa vadībā.

Jūrmalas Festivāla koncertu apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Noteikumi attiecas arī uz bērniem.

“Jūrmalas festivāls” notiek pateicoties Jūrmalas pilsētas atbalstam.

 

Порекомендовать