Drive in Kino DAUGAVPILS

 

Šī gada 5. – 7.jūnijā, atzīmējot Daugavpils pilsētas dzimšanas dienu, Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Drive in Kino Ķīpsala aicina uz brīvdabas filmu seansiem jeb autokino, kas notiks veikala-noliktavas Depo stāvlaukumā (Stacijas iela 129K).

Triju dienu laikā pilsētniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt četrus autokino filmu seansus, kuros būs skatāmas ne tikai ārzemju filmas, bet arī atzītā Viestura Kairiša šī gada filma „Piļsāta pi upis”.

 

Autokino repertuārā:

5.06.2020 plkst. 22.00 - Piļsāta pi upis – filma latgaliešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

6.06.2020 plkst. 22.00 - Klasesbiedrenes 2 / Odnoklasnici 2 - filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

7.06.2020 plkst. 19.30 – Lauva / Lion - filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

7.06.2020 plkst. 22.30 - Tas tik ir pārītis / Long Shot - filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

 

Biļetes cena vienas vieglās automašīnas visiem pasažieriem būs 9,99 EUR. Uz vienu auto ir jāiegādājas tikai viena biļete. 

Kinovakaru organizatori aicina ierasties pasākuma norises vietā ne ātrāk kā 30 minūtes pirms seansa sākuma. Drive in Kino Daugavpils rādītās filmas drīkst skatīties tikai no tās automašīnas, ar kuru ierodaties. Pasākumu nav ļauts apmeklēt ar skrejriteņiem, velosipēdiem, mopēdiem, motocikliem, kravas un pasažieru transportlīdzekļiem (autobusi, kravas transports). Pasākuma laikā mašīnu logus drīkst atvērt tikai vēdināšanas režīmā. Filmas laikā aizliegts izkāpt no automašīnas, izņemot WC apmeklējuma gadījumā. Ar Drive in Kino noteikumiem var iepazīties šajā saitē: http://driveinkino.lv/noteikumi/

Biļetes pieejamas tikai iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv, un tās jāuzrāda telefonā – lūgums nedrukāt.

Vietu skaits uz katru seansu ir ierobežots.

 

Порекомендовать