Tirdzniecības vietas

Via Cultura, nodibinājums

Nodibinājums VIA CULTURA īsteno dažādus kultūras projektus, organizē publiskus, sabiedrību izglītojošus pasākumus, īpašu uzmanību pievēršot arī bērnu un jauniešu auditorijai. Via Cultura rīkotās aktivitātes notikušas vairākās Latvijas pilsētās - Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī, Saldū, Rēzeknē un Rīgā.  2017. gadā visus mūsu pasākumu kopējā auditorija bija vairāk kā 8400  personas, kas  piedalījās vai apmeklēja 3 festivālus, 19 koncertus, 2 ekskursijas, 2 nodarbības bērniem ar vecākiem, 4 izstādes, 22 meistarklases, lekcijas un darbnīcas, 2 konkursus, 5 literāros lasījumus. Organizācija īstenojusi arī 5 jaundarbu pasūtinājumus un pirmatskaņojumus. 

Nozīmīgākie pasākumi 2018. gadā

Liepājas Ērģeļmūzikas festivāls. Festivāls  dibināts 2002. gadā ar mērķi pievērst uzmanību Liepājas pilsētas lepnumam - Sv.Trīsvienības katedrāles vēsturiskajām baroka ērģelēm, kurām ir 131 reģistrs, 4 manuāļi un vairāk nekā 7000 stabuļu, un kas kopš 1912.gada ir pasaulē lielākās vēsturiskās mehāniskās ērģeles.

Festivāls VIA BALTICA notiek kopš 2011. gada Liepājā un Kuldīgā augusta mēnesī, kad tradicionāli Baltijas valstīs atzīmē vēsturiskās Baltijas ceļa akcijas gadadienu. Tas pulcē mūziķus un māksliniekus koncertos un izstādēs no valstīm ap Baltijas jūru. Par tradīciju kļuvis festivāla noslēguma koncerts jūras krastā, vienojoties ar citām apdzīvotām vietām ap Baltijas jūru akcijā Senās uguns nakts. 

Via Cultura pasākumi notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas Kultūras pārvaldes un Kuldīgas novada domes atbalstu. Plašāka informācija par pasākumiem pieejama interneta vietnē www.viacultura.lv, kā arī sociālajos tīklos facebook.com un draugiem.lv/viacultura/.

 

 

 

 

Šai norises vietai šobrīd nav neviena pasākuma tirdzniecībā.