Tirdzniecības vietas

Salaspils kultūras nams, PI

 

Kultūras nams dibināts 1967. gadā. 2007.gadā ēka renovēta. Tā ir paplašināta, ieguvusi trešo stāvu, deju zāli, kamerzāli. Lielajā zālē ir 330 skatītāju vietas, mūsdienīgs skaņas un gaismas aprīkojums. Tajā notiek koncerti un teātra izrādes gan bērniem, gan pieaugušajiem. 2015.gadā pie kultūras nama izveidots gaumīgs un ziedošs „Rīgavas mūzikas un mākslas dārzs” ar vasaras skatuvi un 300 skatītāju vietām. Šeit notiek kultūras norises vasaras sezonā.

Salaspils pašvaldības iestāde kultūras nams „Rīgava” veic kultūrapgaismības, radošās darbības, tradicionālo kultūras norišu piedāvājuma nodrošināšanu, kultūras un mākslas vērtību saglabāšanu un uzturēšanu Salaspils novadā.

Skanīgais nosaukums "Rīgava" radies no divu vārdu "Rīga" un "Daugava" saspēles. Rīga - sena, tradīcijām bagāta, tai pašā laikā tik viesmīlīga un atvērta visam laikmetīgajam un jaunajam. Daugava tajā ienes mūžīgā ritējuma, tiekšanās uz priekšu, uz jūru, kultūrvēsturiskās latviskās atmiņas enerģiju. Esam Rīgas tuvumā un Daugavas krastos.

 

Šai norises vietai šobrīd nav neviena pasākuma tirdzniecībā.