PREIĻU PARKA SVĒTKI | Koncerts "Lielā aktieru balle"

13. jūlijā aicinām baudīt Preiļu parka svētkus!

Aicinām ikvienu 13. jūliju pavadīt brīnišķīgā gaisotnē Preiļu muižas kompleksā un parkā! Dažādas aktivitātes dienas garumā iepriecinās gan lielus, gan mazus. Koncerti un pārsteigumi.

Bērniem līdz 7 g. v. - ieeja bez maksas.

Preiļu parka estrādē parka svētku lielkoncertā uz kārtīgu sadziedāšanos īsti latviskā stilā «Lielajā aktieru vasaras ballē» aicinās lieliskie Latvijas teātru dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Imants Strads, , Zane Burnicka, Anna Šteina , un Lauris Dzelzītis kurš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā; tāpat viņš vadīs arī mākslinieku sadziedāšanos ar publiku. Par muzikālo noformējumu krāšņajā koncertā rūpēsies grupa «ArMaestro» Anatolija Livčas vadībā.

Koncertā skanēs populāras dziesmas no teātra izrādēm (un ne tikai), mudinot dziedāt līdzi un varbūt izgriezt arī kādu jestrāku danci: «Palaid puķīti pa dambi», «Rozīt mana, nātru dārzā», «Sanāciet, sadziediet», «Zilais karbunkulis», «Deviņvīru spēks» un daudzas citas. Protams, publika tiks izklaidēta arī ar jokiem. «Gatavojieties aizraujošam un skaistam vakaram ar dziedāšanu un smiešanos, un neaizmirstiet atkārtot dziesmu vārdus!» Aicina pasākuma organizatori.

Uz tikšanos svētkos!

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu