Gruzijas pēcpudiena | Rusudana un gruzīnu ansamblis GOGALAI

🌺21. jūlijā ielūdzam uz Gruzijas pēspusdienu Akustikas terasē. Pie mums viesosies nacionālais gruzīnu ansamblis Gogalai ანსამბლი გოგალაი. Nopelniem bagātais gruzīnu tautas mūzikas ansamblis Gogalai Latvijā uzstāsties vien pāris koncertos- šī būs unikāla iespēja iepazīties ar autentisku gruzīnu mūziku, jo visi mūziķi ir no Senaki სენაკი pilsētas.
🌺Par sapazīšanos un omulīgu muzikālo atmosfēru rūpēsies arī mūsu ilggadējā draudzene, mūziķe Rusudana. Sirsnīga atkaltikšanās stāstos un kaukāzu melodijās.
Rusudana ir gruzīnu izcelsmes Latvijā dzīvojoša dziedātāja, tāpēc šis vakars būs piepildīts košiem stāstiem un atmiņām. Vakara gaitā Rusudana izdziedās arī latviešu autoru melodijas, kuras viņai kļuvušas īpaši tuvas un mīļas.
___________________________
Pasākuma norises vieta ir restorāna “Akustika” vasaras terase.
Koncerta formāts- pie galdiņiem, zem zilām debesīm un zaļām liepām.
Iegādājoties ieejas biļeti, tiek nodrošināta vieta pie galdiņa un iespēja pirms, pēc vai koncerta laikā nobaudīt restorāna piedāvājumu.
Papildus informācijai vai rezervācijām, lūgums sazināties pa tālruni +371 26660202
Nepiemērotos laikapstākļos koncerts norisināsies Akustika kultūrtelpā, ēkas otrajā stāvā.
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu