The Sound Poets Akustiskais vakara koncerts

Vasaras vakari ir kā radīti, lai baudītu skaistus saulrietus, mūziku un dabas skaistumu. Atvērt sevi jauniem iespaidiem, būt kopā ar mīļajiem vai lielisku draugu kompāniju, atļaut dabas un mūzikas mijiedarbībai pieskarties dvēselei.

Šogad aicinām Jūs uz atkal satikšanos Durbes ezerā (Līgutu peldvieta), uz skaistu The Sound Poets vakara akustisko koncertu, lai kopīgi sagaidītu saulrietu. Koncertprogrammā tiks spēlēti skaņdarbi no dažādiem grupas albumiem akustiskās versijās.

Grupa The Sound Poets darbojas kopš 2011. gada, un ir viena no iemīļotākajām grupām Latvijā. The Sound Poets savā mūzikā apvieno akustiskā skanējuma trauslumu un kosmisku plašumu. Tieši koncertos, kur notiek dzīvā enerģijas apmaiņa ar klausītājiem, grupas mūzikas spēks apliecinās visspilgtāk.

Koncertprogramma un koncerta vide ir veidota tā, lai katrs, kurš atnāk, saņemtu neaizmirstamas emocijas un baudījumu, ko sniedz daba un mūzika, un sajustos gaidīts.

“Spēlēt dzīvos koncertus mums vienmēr ir liela bauda. Vēl jo īpašāk jūtamies, kad norises vieta ir ar tik īpašu noskaņu, tādēļ esam droši, ka gaidāms maģisks vakars,” priecīgi par uzstāšanos Durbes ezerā saka grupa.

Šoreiz aicinām savus viesus, nākt arī ar savu laivu, SUP dēli, plostu un baudīt koncertu uz ūdens vai krastā, ņemot līdzi savu pledu vai sēžamo. Ņemiet līdzi savus groziņus ar mīļākajām uzkodām un vīnu. Mēs parūpēsimies, par mūsu ierasto, gaumīgo pasākuma vidi.

Ir pieejama arī laivu un SUP dēļu noma sadarbība ar Atvars Laivas. Aicinām laivas un SUP dēļus rezervēt pie biļešu iegādes. Koncertbiļete jāiegādājas katram apmeklētājam, izņemot bērnus līdz 16 gadu vecumam.

P.S. Mūsu vasaras, mēdz būt pārsteigumu pilnas, tapēc, ja vakars nebūs piemērots koncertam uz ezera (lietus gadījumā), koncerts notiks tik un tā, mēs tiksimies Durbes Baznīcā (Skolas iela 1, Durbe), šeit gan vietu skaits ierobežots.

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu