Deju uzvedums "Es nāku mājās" ar grupu TAUTUMEITAS


Deju uzvedums “Es nāku mājās” ar grupu “Tautumeitas”

Mūsu brīvība nāca lēni. Viņa bij kā mūsu ziemeļu pavasars. Ilgi mainījās saule ar saltu vēju, cerība ar vilšanos…

/K.Skalbe/

Godinot Latvijas brīvības cīnītāju varonību un Latvijas Uzvaras dienu, Cēsu kauju 105.gadadienu, 21.jūnijā plkst 21.00 Cēsu Pils parkā notiks īpašs deju uzvedums “Es nāku mājās” ar grupas “Tautumeitas” un Cēsu novada dejotāju piedalīšanos.

Grupas “Tautumeitas” spēcīgā, no latviešu tautas dziesmām iedvesmotā mūzika, savijoties kopā ar dejas soli, gleznainajā Cēsu Pils parka estrādē radīs skaistu, emocionālu piedzīvojumu, kas ļaus sajust to tautas gara spēku un jaunekļu drosmi, kas palīdzēja izcīnīt uzvaru Cēsu kaujās pirms 105 gadiem, gan arī ieskandinās tuvojošos Vasaras Saulgriežus.

Deju uzvedumā kopā ar grupu “Tautumeitas” piedalīsies Cēsu novada deju kolektīvi- TDA “Raitais solis”, VPDK “Raitais solis”, VPDK “Saulgrieži”, VPDK “Miķelis”, VPDK “Straupe”, JDK “Kande”, DK “Tūgadiņš” zēni. Koncerta režisore Gunita Bārda, mākslinieciskais vadītājs Andis Kozaks.

Kopā izdziedāsim un izdejosim latviešu patriotismu un godināsim mūsu brīvību! Atskatīsimies uz pagātnes pēdām un lolosim tagadnes skaistumu.


Ieejas maksa: 20,00 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem 17,00 EUR. 


Pēc deju uzveduma pl.22:30 sekos Igaunijas grupas “Trad.Attack!” koncerts sadarbībā ar Igaunijas vēstniecību. Grupa “Trad.Attack!” pirms deviņiem gadiem kā spilgta komēta ielidoja Igaunijas mūzikas apritē, izvirzīja mērķi uzstāsties ikvienā pasaules valstī, lai dalītos īstā un sirsnīgā mūzikā ar cilvēkiem visā pasaulē.

Ieeja bez maksas.

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu