Džeza koncerts un tikšanās ar Tomu Brici

Pasākumā Tu iegūsi iespēju satikties ar sabiedrībā plaši pazīstamo laika ziņu ekspertu, LTV laika ziņu redaktoru Tomu Brici, kurš stāstīs par aktuālu tēmu "Laika apstākļu ietekme uz cilvēka veselību un prātu". Pēc lekcijas būs iespēja uzdot Tomam sev interesējošos jautājumus.

Pēc lekcijas būs iespēja baudīt džeza koncertu! Džeza grupas sastāvā ir Marts Dreļs, Mārcis Lipskis un Eduards Geikins - Tolstovs jeb Kovšu trio ir draugi, cīņu biedri. Grupa sākotnēji ir radusies Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas skolā, kurā arī ir apgūtas zināšanas un iemaņas muzicējot uz dažāda veida instrumentiem.
Katram no grupas dalībniekiem ir savs hobijs, Martam patīk hokejs, Mārcim patīk teikt, kā vajag, jo viņš ir skolotājs, taču Eduardam patīk šahs, toties brīvajā laikā jauniešiem patīk kopā uzspēlēt mūziku – sākot ar tautasdziesmām beidzot ar džezu.

Pasākuma programma
📅 Datums: 15.06.2024.
📍 Vieta: Sarkaņkalns
🕒 Plkst. 13:00 satikšanās ar LTV laika ziņu redaktoru Tomu Brici.
🕒 Plkst. 15:00 džeza koncerts ar Kovšu trio.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīviem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu