MŪZIKA. MŪŽĪGAIS DZINĒJS. Orķestris Rīga skolēniem

Orķestris “Rīga” 2024/2025. mācību gadā atkal aicina uz koncertciklu “Nāc, ieklausies Orķestrī Rīga”!

            Trešdien, 2. oktobrī VEF Kultūras pilī, plkst. 10.00 un plkst. 12.00 

            MŪZIKA. MŪŽĪGAIS DZINĒJS

Šo sarunu par sauszemes, ūdens vai gaisa transportlīdzekļiem varētu ierindot pie visai “tehniskas dabas jautājumiem”, ja vien…  atkal talkā nenāktu mūzika. Vai tā būtu jāšana zirga vai kamieļa mugurā; došanās izbraucienā ar velosipēdu vai ar auto; brauciens ar vilcienu, laivu vai kuģi; vai gaisa ceļojums lidmašīnā, dirižablī vai pat kosmiskajā lidaparātā – tas viss būs iespējams, pateicoties Orķestrim “Rīga”, Daumantam Kalniņam un atbilstošai mūzikai! Mūzika kā mūžīgais dzinējs it visam!

Koncertu sarunās “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” kopā ar orķestri allaž ir atraktīvais dziedātājs Daumants Kalniņš, kurš aizraujoši stāsta par mūziku un katrā koncertā piedāvāto sarunu tēmu. Koncertcikls paredzēts jaunāko klašu skolēniem un dod iespēju gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas. Uz ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli.

Koncerta biļetes cena ir 8 EUR. Sēdvietas zālē ir numurētas. Koncerta ilgums apmēram viena stunda.

Pieejams arī koncertu abonements plkst. 10.00 vai plkst. 12.00 par diviem koncertiem – 2. oktobrī (Mūzika. Mūžīgais dzinējs) un 3. decembrī (Bundzinieku Ziemassvētki). Abonementa cena par šiem diviem koncertiem 12 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. 

Koncertu apmeklējumam iespējams izmantot arī programmas “Latvijas skolas soma” finansējumu.

Lasīt aprakstu

Ieteikt

Tuvākie pasākumi
trešdiena,
2. oktobris, 10:00
  • 8€
Pirkt no 8€
trešdiena,
2. oktobris, 12:00
  • 8€
Pirkt no 8€