Koncertu cikls UZTAKTS. LATVIJAS JAUNIE TALANTI / BALTIJAS VALSTU JAUNIEŠU SIMFONISKO ORĶESTRU FESTIVĀLS 2024

Koncertcikla UZTAKTS ietvaros, 2024. gada 16. aprīlī, plkst. 19.00 Kultūras pilī ZIEMEĻBLĀZMA notiks viens no vērienīgākajiem BALTIJAS VALSTU JAUNIEŠU SIMFONISKO ORĶESTRU FESTIVĀLA koncertiem.

BALTIJAS VALSTU JAUNIEŠU SIMFONISKO ORĶESTRU FESTIVĀLS / EUROCHESTRIES BALTIC YOUTH SYMPHONY ORCHESTRA FESTIVAL notiks 2024. gada 13. - 18. aprīlī Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Festivālā pavisam kopā piedalīsies 1500 dalībnieku no 36 jauniešu simfoniskajiem un kamerorķestriem. Līdzās jauniešu orķestriem no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, festivālā kā vieskolektīvs uzstāsies arī Jaunakvitānijas jauniešu simfoniskais orķestris no Francijas. Speciāli šim starptautiskajam festivālam tiks veidots arī apvienotais simfoniskais orķestris, kurā muzicēs jaunieši no visām trim Baltijas valstīm, kā arī no Francijas un Ukrainas. Festivāla apvienoto simfonisko orķestri diriģēs: Klods Revolts / Claude  Revolte, Arno Šatenjē / Arnaud Chataigner (Francija), Jiri Rūts Kangurs / Jüri-Ruut Kangur (Igaunija), Modests Barkausks / Modestas Barkauskas (Lietuva) un Normunds Dreģis (Latvija).

Šis starptautiskais projekts tiks īstenots sadarbībā ar Latvijas Orķestru asociāciju (LOA), Eiropas Orķestru federāciju un Starptautisko jauniešu orķestru festivālu organizāciju Eurochestries.

N.B. Biļešu cena EUR 9. Skolēniem, studentiem un pensionāriem EUR 5.

 
Nav gaidāmo pasākumu