Jameson Hot Wings // ST.BLACK

Jameson Hot Wings karstie vakari turpinās! 

Šoreiz visi čili rituāli notiks dzīvās mūzikas bārā & restorānā St.Black! Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tieši tāpēc - book now, jo vietu nav daudz.

Ikvienu no dalībniekiem sagaidīsim ar aukstu un atzpirdzinošu kokteili no Jameson un uzkodām no St.Black. Kā jau ierasts, 10 pavisam karsti raundi ar 10 dažādām un izmeklētām mērcēm. Veģetāriešiem piedāvājam iespēju ņemt dalību pasākumā, izvēloties noprovēt ceptu ziedkāpostu (attiecīgi iegādājoties veģetārās opcijas biļeti).

Dalības maksa Hot Wings pasākumā ir 35 eiro, tajā iekļauts sagaidīšanas dzēriens, uzkodas, 10 kārtas ar karstajiem vistu spārniņiem vai kraukšķīgo ziedkāpostu, 10 dažāda stipruma mērces, glāze piena, gumijas cimdi un izcili pavadīts ceturtdienas vakars!

Pasākuma sākums 18.30, lai paspētu panašķēties ar uzkodām un sagaidīšanas kokteili! Pirmo raundu sāksim aptuveni 19.15, un desmito raundu noslēgsim līdz 21.30.


Ja esat vairāku draugu grupa un vēlaties sēdēt kopā, bet biļetes pērkat atsevišķi - zvaniet St.Black un piesakieties (28635605), kādā kompānijā vēlaties sēdēt!


Pasākuma sākums – 18.30
St.Black, Dzirnavu iela 57A
St.Black tālrunis - 28635605

 
Nav gaidāmo pasākumu