POPOPERAS TRIO LA GIOIA

LA GIOIA tulkojumā no itāļu valodas nozīmē PRIEKS. Trio kolektīvs LA GIOIA tika izveidots 2008. gadā. Šis kolektīvs ir zināms ar savu izcilo bel canto un popmūzikas kombināciju. Grupa LA GIOIA ir trio ar skaistām balsīm, kas dzied popoperas stilā kas tiek izpildīts tikai ar šauru dziedātāju loku. Trio repertuārā ir slaveni pasaules mūzikas skaņdarbi un izcili slovāku un čehu hitu aranžējumi. Trio izpildītās dziesmas uzrunā plašu publiku ar melodijām, kas piekļūst tuvu katrai sirdij un dvēselei. Ar prieku, temperamentu un degsmi LA GIOIA pasniegts izcilu mirkli uz mūzikas skatuves. Nepalaidiet garām unikālo iespēju Izbaudīt satriecošu LA GIOIA priekšnesumu ar video stāstiem par Slovākijas skaistumu.

Pērkot biļeti ir iespēja piemērot 20 % atlaidi.

20 % atvieglojums piemērāms Saldus novada pašvaldības aģentūras “Saldus TIKS centrs” rīkoto pasākumu ieejas biļešu noteiktajai maksai šādām personām:

·        daudzbērnu ģimenēm (uzrādot dokumentus, kas noteikti normatīvajos aktos par Latvijas Goda ģimenes apliecības programmas īstenošanas kārtību, un dokumentus, kas apliecina daudzbērnu ģimenes statusu vai bērnu skaitu);

·        ģimenei ar bērnu, kuram noteikta invaliditāte vai ģimenei, kuras aprūpē ir pilngadīga persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai ir noteikta I vai II invaliditātes grupa (uzrādot invaliditātes apliecību);

·        bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem (uzrādot statusu apliecinošu dokumentu);

·        senioriem virs 65 gadiem (uzrādot pensionāru apliecību vai personu apliecinošu dokumentu);

·        personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un personām ar I grupas invaliditāti (uzrādot invaliditātes apliecību) un vienai personai, kas pavada personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti vai personu ar I grupas invaliditāti.

 
Nav gaidāmo pasākumu