OTRA PUSE / Labākās dziesmas. Notis. Vārdi

2024.gada 13.aprīlī grupa “Otra Puse” ielūdz uz labāko dziesmu koncertu Limbažu kultūras namā. Pasākumā dzirdēsiet dziesmas, kas vijušās cauri grupas biogrāfijai visu tās pastāvēšanas laiku un izturējušas laika pārbaudi līdz pat mūsdienām - “Pēc lietus”“Vēstules”, “Ieskaties”, “Savādā”, “Uzzīmē mani”, “Nakts vai rīts” u.c. 
Grupa “Otra Puse” pastāv kopš 1992.gada. Līdz šim ir izdoti pieci albumi (tai skaitā remiksu albums un ziemassvētku albums “Piparkūku sirsniņa”), kā arī labāko grupas dziesmu apkopojums dubultalbumā “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”. Divi albumi – “Nakts vai rīts” (2009) un “Uzzīmē mani”(2013) ir ieguvuši Latvijas mūzikas gada balvu kā labākie popmūzikas albumi, kā arī dziesma “Ave pali” duetā ar Aiju Andrejevu ieguvusi pirmo vietu “Muzikālajā bankā” 2011.gadā un dziesma “Uzzīmē mani” duetā ar Antru Stafecku kļuva par otro atzītāko gada dziesmu “Muzikālajā bankā” 2013.gadā. 2022.gadā grupa “Otra Puse” svinēja savu
pastāvēšanas 30 gadu jubileju, atzīmējot to ar koncertiem visā Latvijā.
Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas labāko dziesmu dubulto albumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”, kas sastāv no diviem CD, 32 dziesmām, notīm un vārdiem.

 
Nav gaidāmo pasākumu