Māra Upmane - Holšteine un Goran Gora | Akustiski

19. aprīlī, 19:00 ielūdzam uz  unikālu un sirnīgu tikšanos mūzikā ar Astro'n'out solisti Māru Upmani - Holšteini un viņas vīru, mūziķi - dziesminieku Goran Gora. Kopā viņi muzicējuši dažādos projektos,  kā Imanta Ziedoņa fondā "Viegli", kurā apvienojot Latvijā zināmus mūziķus un māksliniekus īstenotu fonda patronam - dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: "Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam ir jāpalīdz parādīties."

Pagājušā gadā tika izdota pirmā viņu kopīgā kompozīcija "Ielīmēts". Dziesmā apvienojas Goran Gora kā dziesminieka pieeja mūzikas radīšanai ar “Astro’n’out” muzikālo rokrakstu, atrodot vidusceļu starp žanriem un īpašo skanējumu. Akustiskajā koncertā dzirdēsiet vēl daudz īpašas un nozīmīgas dziesmas, kuras radījuši abi mūziķi. Kā arī cilvēcīgus un īstus stāstus no ikdienas dzīves, kuri iedvesmo ne tikai viņus pašus, bet atspoguļo un izgaismo ikviena dziedātāja ceļu pie klausītājiem. 

 

Norises vieta ir restorāna “Akustika” kultūrtelpa,  kas atrodas ēkas otrajā stāvā. 

Pirms vai pēc pasākuma, “Akustikas” pirmajā stāvā ir iespēja nobaudīt restorāna piedāvājumu, iepriekš rezervējot galdiņu pa tālruni +371 26660202

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

 

 
Nav gaidāmo pasākumu