Valentīna dienas koncerts MĪLESTĪBA IR ar GUNTARU RAČU un EDVARDU STRAZDIŅU

Pazīstamā mūziķa, grupas “bet bet” bundzinieka un dzejnieka Guntara Rača četru dzejoļu grāmatu sērija “365” ir kļuvusi par pēdējo 5 gadu vispieprasītāko dzejoļu izdevumu Latvijā. Šajā sērijā mūziķis divus gadus ir apkopojis dzejoļus, kuri rakstīti viena gada garumā, katru dienu pa vienam, tāpēc katram dzejolim ir arī savs tapšanas datums.

Daudzi no grāmatās “365” iekļautajiem dzejoļiem ir pārtapušas par dziesmām un ar grāmatas īpašo dzejas un dziesmu programmu apceļota visa Latvija. Ar panākumiem sniegti priekšnesumi dažāda izmēra koncertzālēs, bibliotēkās un kultūras namos.

Programmā iekļautas pilnīgi jaunas, paša Guntara rakstītas un izpildītas dziesmas, kā arī skaņdarbi, kuru mūzikas autors ir Raimonds Pauls un citi populārāko Guntara dziesmu līdzautori. Klātesošajiem būs iespēja dzirdēt pašu klausītāju izvēlētu datumu dzejoļu lasījumus autora izpildījumā. Pēc koncerta varēsiet iegādāties grāmatas un mūzikas albumus, kā arī saņemt autogrāfus un iemūžināt mirkli kopīgās fotogrāfijās.

Īpašais programmas viesis būs jaunā un talantīgā latviešu kantrī mūzikas cerība - Edvards Strazdiņš, kura dziesmas “Lauku dzīves miera osta”, “Dziesma par Kurzemi” un tagad arī “Ezers kluss”, regulāri klausāmas radiostacijās un skatāmas LTV1 mūzikas programmās. Edvarda Strazdiņa zemais un sulīgais baritons būs klausāms viņa debijas albumā, kas būs pieejams arī koncerta norises vietā. Cita starpā Edvards šogad piedalās arī “Supernova” dziesmu konkursā, kurā tiek atlasīta dziesma, kas pārstāvēs Latviju Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā.

 
Nav gaidāmo pasākumu