CLOSE TO YOU | džeza iedvesmas no 70-tajiem

Aicina Jūrmalas Džeza klubs!

„Close to you: džeza iedvesmas no 70-tajiem”. Muzicē Alises Kantes džeza kvartets:
Alise Kante (vokāls), Anna Vibe Gorkuša (taustiņi), Āris Ozols (aranžija, ģitāra), Pēteris Liepiņš (kontrabass), Mareks Logins (bungas, perkusijas).

Dziedātāja Alise Kante un viņas un pavadošo mūziķu kvartets, aicina ieklausīties 70. gadu mūzikas šedevros,  atskaņojot  leģendārā dueta “The Carpenters” hitu programmu jaunās džeza aranžijās. 

Daudzi piekritīs, ka 70. gadu mūzikai raksturīgas skaistas melodijas, un sevišķi šo melodiskumu pauž grupas “The Carpenetrs” repertuārs, kuras muzikālais vēstījums stāv pāri laikam. Koncertā mūziķi  atgādinās pagājušās dekādes mūzikas šedevrus, spodrinot tos ar jaunu, oriģinālu džeza skanējumu! Tā būs  neparasta rotaļa starp oriģinālājām melodijām un pilnīgi jaunu ritmisko - harmonisko interpretāciju.

Koncertprogramma ir īpaša arī pašai dziedātājai, jo tika speciāli gatavota Izraēlas džeza festivālam un aranžēta kopā ar ilggadējo skatuves biedru, ģitāristu - Āri Ozolu.

Koncerta romantiskās noskaņas papildināšanai, dzirdēsiet  arī citas 70. - 80. gadu saldākos skaņdarbus džeza noskaņā, kā arī oriģināldziesmas.

Kādam šis koncerts būs atkalsatikšanās ar sev iemīļotām melodijām, kādam tā būs 70. gadu melodiju iepazīšana  tuvplānā, bet viennozīmīgi tas ir muzikāls pārsteigums gan klausītājiem, gan pašiem mūziķiem, atklājot  to jaunā skanējumā.

Kopā ar Alisi Kanti uzstāsies Anna Vibe Gorkuša (klavieres), Pēteris Liepiņš (kontrabass), Mareks Logins (bungas), Āris Ozols (ģitāra). 

Alise jau iepriekš sadarbojusies ar šiem domubiedriem, kopā realizējot ieskaņojumus:


Ieejas maksa EUR 15, pensionāriem EUR 10,00, ar Jūrmalas iedzīvotāja karti EUR 8.
Biļešu iepriekšpārdošana no 29. janvāra – Biļešu Paradīzē un Jūrmalas Kultūras centrā - pirmdienās, trešdienās plkst. 13.00 – 18.00, kā arī pirms pasākuma. Uzziņas pa tālr. 67762403.

 
Nav gaidāmo pasākumu