SERGEJS SLAVJANSKIS | Daugavpilī

Jau šī gada 12.aprīlī  18.00  Daugavpils Kultūras pilī ilgi gaidītais koncerts!

Baltkrievijas tautas mīlulis  Sergejs SLAVJANSKS. “Jubilejas koncertā - 15 gadi uz skatuves un superhitam  “Sieva”.
Ar jubilejas programmu uz mūsu pilsētas skatuves uzstāsies Baltkrievijas estrādes sirsnīgākais un mīļākais estrādes mākslinieks, sieviešu siržu pavedinātājs, dziedātājs un šlāgermeistars Sergejs SLAVJANSKIS.
Mākslinieka slava un atpazīstamība jau sen ir pārsniegusi Baltkrievijas robežas. Viņa pupulārākā  dziesma “zhena” ir kļuvusi par patiesi ikonisku dziesmu. 2024. gadā Sergejs Slavjanskis svin savas galvenās dziesmas piecpadsmito gadadienu no tās sarakstīšanas un publicēšanas dienas, un kopš tā laika sākās laika atskaite, lai viņš varētu uzkāpt uz profesionālās skatuves. Viņa superhits “zhena” joprojām iekaro miljonu cilvēku sirdis un turpina iegūt arvien lielāku popularitāti.
Mūza uz visiem laikiem iekārtojusies dziedātājas koncertsomā - repertuārs tiek papildināts ar jauniem aizdedzinošiem jaunumiem un rezultātā jauniem albumiem. Sergeja Slavjanska koncertu grafiks ir paredzēts daudzus mēnešus iepriekš.
   Viņa darbs ir traka un patiesa mīlestība, aizkustinoša sievietes skaistuma maigums. Jutekliskās mīlas dziesmas ir izkausējušas ne vienas sievietes sirdi. Tieši VIŅA ir vēlamā un svarīgā ZVAIGZNE katram vīrietim. Katrs koncerts rada individuālu un neatkārtojamu gaisotni, kas ir unikāla un spēj radīt svētkus katrai dvēselei.
Jums tiks izpildīti visu iecienītākie hiti “zhena”, “Alyonushka”, “Migrena”, “Himija”, “Sladkij ad”, un daudzi citi, kā arī jaunas mākslinieces dziesmas, kuru klipi tiek aktīvi rotēti labāko mūzikas kanālu ēterā valstī un ārpus tās.

Dzīvā skaņa!

www.slavyanskiy.com
www.pluseventagency.com

 

 
Nav gaidāmo pasākumu