Raimonds Tiguls | Skaistākās dziesmas un skaņdarbi

Koncertā piedalās:
komponists Raimonds Tiguls,
Rīgas Doma zēnu koris,
Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvintets,
instrumentālā grupa.
Diriģents Mārtiņš Klišāns.

Programmā iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan mūzika no kino filmām (“Mātes piens”, “Likteņa līdumnieki”, u.c.), gan tautā iemīļoti skaņdarbi un Dziesmu svētkos izskanējušas komponista dziesmas.

Raimonds Tiguls - komponists un producents. Saņēmis vairākas Mūzikas ierakstu Gada balvas. Viņa skaņdarbus “Lec, saulīte” un “Dod, Dieviņi” ir iemīļojuši gan Dziesmu svētku dziedātāji, gan klausītāji. Raimonda kora mūzika, pateicoties sadarbībai ar ASV izdevēju E.C.Schirmer/Galaxy, plaši skan pasaulē - gan prestižajā Kārnegija zālē Ņujorkā, gan Seulas Mākslas centrā Korejas Nacionālā kora izpildījumā.

Raimonds Tiguls ir koncertu “Tiguļkalns” veidotājs, tie ir izveidojušies par skaistu tradīciju un kopā būšanu ar Raimonda mūzikas cienītājiem no visas Latvijas.

Rīgas Doma zēnu koris dibināts 1950. gadā un pirms 30 gadiem, izveidojoties Rīgas Doma kora skolai, ir Jāņa Erenštreita vadītā Emīla Dārziņa speciālās mūzikas vidusskolas zēnu kora tradīciju turpinātājs. Kopš 1998. gada kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Mārtiņš Klišāns. Koris ir viens no visaktīvāk koncertējošiem kolektīviem. 2001. gadā tas tika novērtēts ar Lielo Mūzikas balvu. Pēc tam vairākas reizes ticis nominēts šim augstajam mūzikas novērtējumam, kā arī mūzikas ierakstu Gada balvai, ko saņēmis par kopprojektu ar Uģi Prauliņu. Jau turpat divus gadu desmitus koris aktīvi iesaistīts vairākos Latvijas Nacionālās operas iestudējumos, piedalījies dramatisko teātru un pat baleta izrāžu muzikālajā noformējumā. Pēdējā desmitgadē koris uzstājies daudzās pasaules koncertzālēs, t.sk. Karaliskajā Albertholā Londonā un labākajās Japānas koncertzālēs, sniedzis koncertus bijušajam ASV prezidentam Barakam Obamam un viņa 400 viesiem Baltajā namā, Lietuvas un Somijas valstu prezidentiem Viļņā un Helsinkos.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos, koncertzāles “Latvija” mājas lapas un sociālo tīklu kontos. 

 

 
Nav gaidāmo pasākumu