Un atkal Pifs… Iestudējuma jubileja Hanzas peronā

Svētdien, 1. oktobrī, kultūras telpā "Hanzas perons" 40 (!) gadus uz skatuves ar divām izrādēm atzīmēs leģendārais iestudējums Latvijas Leļļu teātrī "Un atkal Pifs...".

Latvijas Leļļu teātra izrāde “Un atkal Pifs...” savus skatītājus pirmo reizi satika tieši pirms 40 gadiem – 1983. gada 1. oktobrī. Šobrīd tā ir visilgāk spēlētā izrāde Latvijas teātra vēsturē, ko bērni skatās jau paaudžu paaudzēs.

Zīmīgajā datumā "Hanzas peronā" paredzētas lielas svinības. Pifa iestudējuma dzimšanas dienai par godu pirms izrādēm teātris sagatavojis īpašu pārsteigumu – radošās darbnīcas un aktivitātes mazajiem skatītājiem, lai kopā ar teātra aktieriem un meistariem gatavotos lielajām svinībām.

Zīmē lielo Pifa komiksu, piedalies cīsiņu vilkšanas sacensībās vai iemācies melodiskās Ivara Vīgnera Pifa dziesmiņas, ierodoties Hanzas peronā stundu pirms izrādes sākuma!

Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija. Šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmata, gan leļļu teātra izrāžu varoņi. Muzikālā izrāde par labsirdīgā sunīša Pifa un viņa negantā drauga Herkulesa piedzīvojumiem gaidīs skatītājus no 3 gadu vecuma.

Izrādes ilgums: 1h 20min (divos cēlienos) 
Radošās darbnīcas stundu pirms izrādes sākuma
 
Dramatizējums: Pāvils Šenhofs, Arnolds Skutuls
Režisors: Arnolds Skutuls, Pāvils Šenhofs
Mākslinieks: Pāvils Šenhofs
Komponists: Ivars Vīgners
Dziesmu tekstu autors: Jānis Peters
Leļļu skulptore: Marga Austruma

LOMĀS
Pifs: Vija Blūzma
Herkuless: Jānis Kirmuška
Teicējs: Valdis Vanags
Krustmāte Agate: Silvija Bitere
Dudū, Rozālija: Lienīte Osipova
Tontons: Edgars Kaufelds

 

Ieteikt

Tuvākie pasākumi
svētdiena ,
1. oktobris, 12:00
  • 20€
  • 15€
svētdiena ,
1. oktobris, 16:00
  • 20€
  • 15€