Smooth jazz ar Diana Pirags un saksofonu, vakars pie galdiņiem

Koncertprogramma "Smooth Jazz un Groove" tā programmu raksturo pati soliste - populārā dziedātāja, komponiste un producente Diāna Pīrāgs. Dzīvespriecīgā džeza dziedātāja Diāna Pīrāgs mūs iepriecinās gan ar džeza kalsiku, gan oriģinālmūziku. 

Apveltīta ar spēcīgu, atpazīstamu balss tembru un latīņamerikas šarma piesitienu, papildus vokālajai mākslai Diāna spēlē flautu un klavietes. 

Pavadījums Arunas Viduolis - profesionāls saksofonists,viens no mūsdienu vadošajiem mūziķiem Lietuvā ,džeza ,pop un rock&roll izpildītājs ,dažādu orķestru un ansambļu vadītājs. Panevežas bigbenda dibinātājs! Regulāri koncertē Lietuvā un visā Eiropā. 


Ko sagaidīt? Izbaudi romantisku piektdienas vakaru ar gardēžu veikala "Lauva" sarūpētajām uzkodām, kurā dzirdēsi populāras džeza melodijas.  Koncerts norisināsies pie galdiņiem, fotogrāfijas no iepriekšējiem pasākumiem. Katrai rezervācijai tiek uzklāts atsevišķš galdiņš ar uzkodām. Uzkodu plate, glāze vīna, tēja un kafija iekļauts cenā.

Vairāk informācijas un attēli no iepriekšējiem koncertiem: www.koncertkupols.lv


 Gaidīsim Tevi Glempingā pie Daugavas, Jaunjelgavas "Ceriņos" Koncertkupolā 22.septembrī no 19:00 pasākuma sākums 19:30 Google saite

 
Nav gaidāmo pasākumu