SKAŅAS DZIMŠANA | 23. sezonas atklāšanas koncerts

Siguldas koncertzāles “Baltais flīģelis” 23. sezonas atklāšanas koncerts SKAŅAS DZIMŠANA

Šī gada 22. septembrī plkst. 19.00 Siguldas koncertzāle “Baltais flīģelis”  ielūdz savus klausītājus uz vērienīgu koncertsezonas atklāšanas koncertu. Koncertzāle uzsāks savu 23. sezonu, piedāvājot vēl nebijušu mūzikas pieredzi. 

Uz skatuves kāps Latvijā vienīgais patstāvīgi koncertējošais sitaminstrumentu ansamblis PERPETUUM RITMICO (Guntars Freibergs, Mikus Bāliņš, Elvijs Endelis un Ernests Mediņš), lai klausītājus priecētu ar aizrautīgu, kreatīvu un īpaši izvēlētu programmu. Vērā ņemams būs ārkārtīgi plašais pielietoto sitaminstrumentu klāsts, kas klausītāju ievedīs bezgalīgā skaņu, tembru un noskaņu pasaulē – unikālā mūzikas skaņu dimensijā. 

Koncerta apmeklētāji varēs būt liecinieki arī pasaules pirmatskaņojumam – komponistes Renātes Stivriņas opusam “Skaņas dzimšana”, kas īpaši radīts koncertzāles 23. sezonas atklāšanai, iezīmējot tās mākslinieciskās ieceres un satura vadlīnijas. 

“Lai turpinātu bagātināt jūsu mūzikas pieredzi, jaunā koncertzāles sezona būs emocionāla un intelektuāli piepildīta – tā būs kā muzikāla ceļazīme mūsu vērtību izjūtas paplašināšanai! Tā būs skaņas dzimšana –  kā koncertzālē, tā katrā no mums. Aicinu jūs pievienoties!”,

saka Siguldas koncertzāles “Baltais flīģelis” vadītājs Kristaps Gustavs Kiršteins. 

 

KONCERTS TAPIS AR VALSTS KULTŪRKAPITĀLA FONDA ATBALSTU.

 
Nav gaidāmo pasākumu