BURUNDUKA TV ŠOVS izrāde bērniem un vecākiem | TEĀTRIS UN ES

Burunduka TV šovs ir klāt! Šī jautrā, rotaļīgā izrāde iepriecinās gan mazus, gan lielus skatītājus. Daudz spēļu un rotaļu, dažādu piedzīvojumu, kuros varēs piedalīties arī mazie skatītāji.

Izrādes varoņi būs pavisam priecīgi un pateicīgi, ja mazie skatītāji pirms izrādes apmeklējuma iemācīsies dziesmas „JŪRAS PUTAS” piedziedājuma vārdus. Tad izrādes laikā mēs visi varētu dziedāt kopā! Šī dziesma ir atrodama mūsu You Tube kanālā TEĀTRIS UN ES - https://www.youtube.com/watch?v=pp7okiBdjwQ

PAR IZRĀDI 

Burunduks un bruņurupucīte Fēliksa dzied, dejo un pārvērš jebkuru spēli brīnišķīgā piedzīvojumā. Zinātkāres pilni viņi ir gatavi atklāt citas pasaules, kas spēj pārvērst krēslus par laivu, sacīkšu automašīnu vai kosmosa raķeti. Burunduks un bruņurupucīte Fēliksa apmeklēs dažādas zemes, izbaudīs trakulīgus piedzīvojumus un visbeidzot nonāks pie secinājuma, ka ar to vēl ir par maz un ir pēdējais brīdis sarīkot pašiem savu TV šovu! 

Visas izrādes laikā bērni līdzi darbosies un iejutīsies gan prasīgās žūrijas lomā, gan kādam būs iespēja iejusties arī aktiera lomā, bet tas lai paliek noslēpums...

Režisors: Armands Ekštets  / TV seriāla Sirdsmīļā Monika režisors

Izrādes ilgums: 50 min

Žanrs: jautra izrāde ar skatītāju iesaistīšanu (iesaistīti izrādē tiks tikai tie skatītāji, kuri paši vēlēsies piedalīties)

Izrādes mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

Valoda: latviešu

Vairāk informācijas par TEĀTRIS UN ES: https://izradesberniem.lv/

Uz tikšanos izrādē!

 

PAR SKATĪTĀJU ZĀLI - RĪGĀ K.SUNS KINOTEĀTRĪ un JELGAVĀ:


--> Zālē ir amfiteātris kā kinoteātrī, kur katra nākamā rinda ir ar paaugstinājumu, kas nodrošina labu redzamību.

NOTEIKUMI: 

--> Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.
--> Pirms izrādes sākuma, lūdzam izslēgt mobilos tālruņus.
--> Izrādes laikā aizliegts lietot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ierakstu aparatūru.

 

Ieteikt

Tuvākie pasākumi
sestdiena ,
14. oktobris, 15:00
  • 10€
Pirkt no 10€
sestdiena ,
21. oktobris, 11:00
  • 11€
Pirkt no 11€
svētdiena ,
29. oktobris, 12:00
  • 11€
Pirkt no 11€