Adventum. Atnākšana / Siguldas bigbenda koncerts.

 

ADVENTUM. ATNĀKŠANA

Šis ir krāsu, cerību un gaišuma pilns svētku gaidīšanas brīdis. Krāšņās mūzikas skaņās to ietērpis Siguldas bigbends Arņa Šmitiņa vadībā, aicinot visus uz  koncertu ADVENTUM. ATNĀKŠANA . Tas notiks 14. decembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons”.

Ar tā saucamajām estrādes un vieglās mūzikas melodijām siguldieši lutināti jau kopš 1958. gada, kad šāda veida mūzikas orķestri Siguldā nodibināja Jānis Meija. Savā pastāvēšanas laikā kolektīvs guvis gan atzinību valsts mēroga konkursos, gan pieklusis savā darbībā, mainījis nosaukumu un stiprinājis savu daudzveidību vairāku diriģentu vadībā. Pie diriģenta pults te bijuši gan Jānis Raslavs un Alnis Zaķis, gan Pēteris Goldbergs un Vilnis Boitmanis.

Nu jau otro gadu “Siguldas bigbenda” mūziķi iepriecinās savus klausītājus ar sirdi sildošajām džeza melodijām tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā. 

Šobrīd bigbends vieno 18 mūziķus, bet viņu instrumentu skanējumu katrs ar savu īpašo vokālo papildina solisti - Inese Greste, Daiga Krontāle, Eva Strazdiņa un Raimonds Eizenšmits. Bet dzirksti gan mūzikā, gan domubiedru acīs iešķiļ diriģents – Arnis Šmitiņš.

Biļetes cena – 5 eiro, iepriekšpārdošanā Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

 

 

 
Nav gaidāmo pasākumu