MAHALA RAI BANDA

Viņi uzspridzināja ASV un Eiropas čārtus, un  viņu saundtreki filmām"Borat" un “Hitler Kaput" uzreiz kļuva par pasaules hitiem!

MAHALA RAI BANDA ir īsts deju mikss!  Balkānu mafijas klubu atmosfēra un senās čigānu dejas pie ugunskura neļaus nevienam nosēdēt uz vietas! Kad uz skatuves kāpj MAHALA RAI BANDA, vecās čigānu mūzikas melodijas saplūst ar naktsklubu trakulīgo troksni.

Kopš debijas albuma izdošanas MAHALA RAI BANDA ir uzstājušies vairāk nekā 200 koncertos 26 valstīs. Viņu dziesma "Mahalageasca" (abas oriģinālajā versijā remiksējis Šantels) parādījās britu-amerikāņu spēlfilmā "Borat", kā arī vairākās citās filmās un projektos.

MAHALA RAI BANDA ir orķestris, kas sastāv no dažādiem instrumentiem (vijole, trompete, saksofons, šķīvji, perkusijas un akordeons), kas nepieder nevienam konkrētam žanram. Tieši šeit tradicionālā lauku mūzika satiekas ar radikāli modernistisko Bukarestes čigānu mūzikas stilu, Tuvo Austrumu ornamentiem, mūsdienu ritmiem un sarežģītākiem Balkānu ritmiem, kā arī Moldāvijas, Bulgārijas, Serbijas, Albānijas un Turcijas harmonijām.

 
Nav gaidāmo pasākumu