ZIEMAS DĀRZS | Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa koncertprogramma

Ziemas noskaņu koncerts divās daļās 2. adventē sniegs muzikālu baudījumu dziedātājas Ievas Akurateres un ģitārista, komponista Aivara Hermaņa talanta cienītājiem un visiem, kas mūzikā meklē dabiskumu, sirsnību, reizē vienkāršību un izsmalcinātību. Koncertā izskanēs abu mākslinieku sadarbībā radušās dziesmas, kā arī tradicionālās Ziemassvētku dziesmas Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa interpretācijā.

Latvijā labi pazīstamo un iemīļoto mūziķu sadarbība aizsākās vairāk kā pirms 30 gadiem. Radošo saskaņu un vienotu muzikālo izjūtu viņi atklāja, strādājot pie dziesmu cikla “Klusums starp mums” (1990) ar Igo dzeju. Sekoja dzejnieka Linarda Tauna vārsmu iedvesmots cikls “Plīvošana ar pilsētu” (1997), bet solo albuma “Vēlēšanās” dziesmu vārdu autore lielākoties ir pati Ieva Akuratere.

Ieva Akuratere kā dzejniece un dziesmu vārdu autore izpaudusies gan savā solo daiļradē, gan grupu “Simulācija” un “Lidojošais paklājs” programmās.

Arī koncertprogrammā “Ziemas dārzs” skanēs dziesmas ar Ievas Akurateres vārdiem, tostarp arī dziesma ar tādu pašu nosaukumu "Ziemas dārzs", par kuru Ieva, saka: “Manam brīnumam notic tas, kurš pats ir pieredzējis brīnuma iespējamību. Citiem mēs varam izstāstīt ceļu uz turieni. Kad ir atrasts savējais noslēpums, tad izrādās, ka mūs visus vieno šī laimes pastāvēšana, tikai mēs katrs to mīlam mazliet savādāk. Skaisti ir mīlēt tā, kā es jūtu, nevis, kā mani pamāca! Skaisti ir meklēt!... Jo slepenajā Ziemas dārzā rotaļājas Ziemassvētku Gars, kuru mēs jūs aicinām saklausīt un ieraudzīt caur mūzikas skaņu plūdumu...”

Pirms pasākuma un starpbrīdī apmeklētājiem būs atvērta kafejnīca.

Koncertu rīko: Tukuma pilsētas Kultūras nams sadarbībā ar “BILŽU BIROJU”.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar koncerta biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni koncerta laikā – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātei un sabiedrības informēšanai par notikušo pasākumu.

 
Nav gaidāmo pasākumu