Granadas flamenko balets BAILAME!

 

Cēsīs atgriežas Granada Flamenco Ballet – Andalūzijas mākslas un kultūras vēstnesis pasaulē!

Piedzīvosim flamenko apvienības jaunākā šova pasaules pirmizrādi, kurā rasts lielisks līdzsvars starp mūziku un deju. Izvairoties konkrēta sižeta, uzmanības centrā ir tieši flamenko deja un kustības, bet tām līdzās – ģitārmūzika. Flamenko apavu un kastaņešu skaņas, izsaucieni vai dziļš klusums ir spilgti izteiksmes līdzekļi, kas bagātinās muzikālo un horeogrāfisko izrādes plūdumu. 

 

Dejotāji: Javier Martos, Raimundo Benítez, Javier Serrano, Marcos Morales, Gabri López, Ada Lorenzo, Judit Cabrera, María Sánchez, Kika Quesada, Cristina Carrasco and Vicky Macías. 

Mūziķi:
Ģitāristi: Marcos Palometas and Jorge Sánchez

Dziedātāji: Sergio Gómez and Chema Del Estad

 

Horiogrāfi: Javier Martos, Patricia Guerrero, Mariano Bernal and Raimundo Benítez  

 

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

 

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: [email protected]

 
Nav gaidāmo pasākumu