SARKANGALVĪTE UN VILKS leļļu izrāde bērniem un vecākiem / TEĀTRIS UN ES

Pasakas mēs iemīlam jau agrā bērnībā. Tās ir ļāvušas mums lidot cauri maģiskām pasaulēm, iesaistīties varenos piedzīvojumos, atklāt sev jaunas zvaigznes! Un pats galvenais: tās no paaudzes paaudzē nodot mums dzīves gudrības.

Šī pazīstamā pasaka „Sarkangalvīte un Vilks „ ir pārvērsta jautrā izrādē, kura patiks gan lieliem, gan maziem — ikvienam no 3 līdz 99 gadu vecumam.

Izrādē netrūkst pazīstamā stāsta, humora, dziesmas, jautrības un tas viss tiks izspēlēts jaunā interpretācijā. Ja apmeklēsiet šo izrādi, tad pateicoties jums, šis aizraujošais stāsts noteikti beigsies labi – kā jebkurā īstā pasakā un zobi klabēs tukši. Un galu galā izrādes beigās mēs visi varēsim dejot kopā 🙂

REŽISORS: 

„..Šī ir izrāde, kurā es neesmu mainījis ne vienu vārdu. Tēli brīvi un organiski dzīvo savu dzīvi. Izrādes scenogrāfija man atsauc atmiņā iemīļoto bērnības grāmatu krāsainās ilustrācijas, kuras te „uznirst”, kā atvērtas lapas un te atkal pazūd. Šis ir stāsts par draudzības spēku, kurš pārvar vislielākos dzīves šķēršļus. Jūs vienmēr varat paļauties uz uzticīgiem draugiem vissliktākajās situācijās. Šajā stāsta veidošanas procesā mēs vēlējamies pārkāpt stereotipu robežas. Centāmies iesaistīt izrādē mazos skatītājus, lai viņiem teātris asociētos ar prieku un jautrību…”

IZRĀDES APRAKSTS:

Sarkangalvīte nav parasta meitene. Viņa mācās svešvalodas. Dzied un dejo. Vēl, pieprot cīņas mākslu. Mežā Sarkangalvītei ir daudz draugu, par kuriem viņa rūpējas un arī aizstāv. Bet kāpēc ceļš pie vecmāmiņas izrādās tik noslēpumu pilns? Un no kā tad mežā visi īsti baidās? To jūs uzzināsiet jaunajā leļļu izrādē bērniem „Sarkangalvīte un Vilks”.

 

Režisors: Armands Ekštets

Lelles veidojuši: Animācijas studijas „Avārijas Brigāde” mākslinieki

Izrādes ilgums: 45 min

Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

Ieteicamais vecums: 2+

Valoda: Latviešu

Vairāk informācijas par teātri - www.izradesberniem.lv

Saziņai: [email protected]

Uz tikšanos!

 

INFO VECĀKIEM:

--> Zālē ir amfiteātris kā kinoteātrī, kur katra nākamā rinda ir ar paaugstinājumu, kas nodrošina labu redzamību.

NOTEIKUMI: 

--> Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.
--> Pirms izrādes sākuma, lūdzam izslēgt mobilos tālruņus.
--> Izrādes laikā aizliegts lietot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ierakstu aparatūru.

 

Ieteikt

Tuvākie pasākumi
svētdiena ,
16. oktobris, 11:00
  • 13€
Pirkt no 13€
svētdiena ,
16. oktobris, 14:00
  • 13€
Pirkt no 13€
svētdiena ,
20. novembris, 11:00
  • 13€
Pirkt no 13€
svētdiena ,
20. novembris, 14:00
  • 13€
Pirkt no 13€
sestdiena ,
26. novembris, 11:00
  • 10€
  • 9€
Pirkt no 9€