DANIELE MAMMARELLA (Itālija) un REINIS JAUNAIS. Ģitārmūzikas koncerts

1. jūlijā Lūznavas muižā viesosies ģitāristu duets – latviešu ģitārists Reinis Jaunais un Itālijas fingerstyle ģitārists Daniele Mammarella. Abi mūziķi aicina uz kopīgu koncertprogrammu un pirms tās arī meistarklasi ikvienam interesentam.

Daniele Mammarella ir fingerstyle ģitārists, no Peskāras, Itālijā. 2021. gadā prestižais portāls “MusicRadar” Danieli atzina par trešo labāko akustisko ģitāristu pasaulē, esot žurnāla veidotajā top 10 kopā ar tādiem pasaulē slaveniem ģitāristiem kā Tomijs Emanuels, Maiks Douvs, Džons Gomms, Endijs Makkijs, Alans Gogols un citi. “GuitarWorld” un “GuitarPlayer” viņu ir izvēlējušies par vienu no pieciem "Gada akustiskā ģitārista 2020" finālistiem ar tādiem tiesnešiem kā Rodžers Voterss, Kaki Kinga, Džons Petruči, Gutrija Govana u. c. 2021. gadā ģitārsists bijis viens no trim “Premio A.D.G.P.A/BANCA DELLE PREALPI” finālistiem, kā arī 2021. gadā viņš sācis sadarbību ar slaveno zīmolu “Taylor Guitars”, kā arī “Markbass” un “DV Mark”. Savu pirmo albumu “Past, Present and Let's Hope” Daniele izdeva 2019. gadā, savukārt 2020. gadā iznāca Daniele otrais albums “Moonshine”.

Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Reinis regulāri apceļo dažādas pasaules valstis, sniedzot koncertus. Ceļošana ir ne tikai viena no viņa lielākajām dzīves aizrautībām, bet arī iedvesma jaunas mūzikas radīšanā. Mūziķis var lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju – jaunākais albums “Bērziņš Jaunais Smukais”, sadarbojoties ar ģitāristiem Jāni Bērziņu un Gintu Smuko, iznācis šajā pavasarī. Reiņa Jaunā instrumentālās dziesmas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt pabijušas Latvijas radio staciju topos.

Jūnija beigās un jūlija sākumā abi mūziķi apvienojušies nelielā koncerttūrē Latvijā, uzstājoties Liepājā, Rīgā, festivālā “Rīgas Ritmi”, Smārdē, Ciemupē, kā arī ar vienīgo koncertu Latgalē – Lūznavas muižā.

Biļetes uz abu ģitāristu koncertprogrammu nopērkamas “Biļešu Paradīze” biļešu sistēmā, kā arī uz vietas Lūznavas muižā. Biļetes cena 5,00 eiro. Pirms koncerta mūziķi ikvienu interesentu aicina uz stundu garu bezmaksas meistarklasi. Pieteikšanās tai, rakstot [email protected]

 
Nav gaidāmo pasākumu