LATVIAN VOICES | Lantes muiža

2022. gada 6. augustā Lantes muižas vasaras koncertu programmas ietvaros uzstāsies latviešu a capella grupa "Latvian voices". Lantes muižas vasaras koncerti notiek muižas āra skatuvē - Lantes muižas parka teritorijā. 

Latvian Voices ir profesionāla a cappella grupa, kas tika izveidota 2009. gada rudenī Rīgā. Savas darbības laikā Latvian Voices ir izdevušas sešus mūzikas albumus un klausāmgrāmatu “Sounds of Latvian Nature”. Grupas īpašo skanējumu veido pašu dalībnieču, īpaši Lauras Jēkabsones, veidotās aranžijas un oriģināldziesmas a cappella. Lielākais Latvian Voices dziedātāju iedvesmas avots ir latviešu tautasdziesma, kas grupas repertuārā ieņem visnozīmīgāko vietu. Latvian Voices nebaidās eksperimentēt un ir sadarbojušās ar elektroniskās mūzikas lietpratējiem un dīdžejiem, tādējādi sapludinot vairākus žanrus un mūzikas stilu robežas. 

Iespējams iegādāties standarta biļetes un galdiņus (4 personām) ar uzkodām. Biļešu skaits ierobežots. Papildus iespējams pieteikt arī ekskursiju! 

Lantes muiža ir pusmuiža Ropažos, kurā nu jau otro gadu cītīgi noris atjaunošanas darbi. Kamēr atjaunojam muižu, vēlamies sākt iepazīstināt cilvēkus ar muižu un tās apkārtni, piesakot sevi kā kultūras pieturvietu! Gaidīsim! 

 
Nav gaidāmo pasākumu