PARADĪZE

Emīls Zolā
PARADĪZE
Muzikāla izrāde pēc R. Paula mūzikla „Dāmu paradīze” motīviem

12+
Lielā zāle
2 stundas
Latviešu un krievu valodā
Pirmizrāde: 2022. gada 4. jūnijā

Maestro mūzika un modes pasaules vilinājums muzikālā izrādē par godu neaizmirstamai desmitgadei Daugavpils teātrī. Izrādē kopā ar Daugavpils teātra trupu piedalās Ilona Bagele un Rihards Lepers.


***
Ar muzikālu izrādi „Paradīze”, kura veidota pēc mūzikla „Dāmu paradīze” motīviem, teātris vēlas atzīmēt veiksmīgi aizvadīto desmitgadi un godināt Raimondu Paulu un viņa nenovērtējamo ieguldījumu gan mūzikā, gan Daugavpils teātra attīstībā. Pateicoties tieši viņa iniciatīvai, 2012. gadā tika iestudēts mūzikls „Dāmu paradīze” un ar tā palīdzību tika atšķirta jauna lappuse Daugavpils teātra jaunākajā vēsturē. Desmit gadu laikā muzikāli dramatiskās izrādes kļuva ne tikai par teātra vizītkarti, bet arī par iemīļotākajām skatītāju vidū gan Latvijā, gan ārzemēs.

Izrādes „Paradīze” sižeta pamatā ir Emīla Zolā romāns „Dāmu paradīze”, stāsts par provinces meitenes likteni, kura devusies meklēt laimi modes un mīlestības galvaspilsētā Parīzē. Dzirdēts stāsts? Taču jūs maldāties, ja domājat, ka esat to jau redzējuši. Tā būs pavisam cita izrāde – ar citiem dalībniekiem un citiem akcentiem, šoreiz vairāk pievēršoties noslēpumainajai un nežēlīgajai modes pasaulei.

„Paradīze” - dāvana mūzikas gardēžiem un Raimonda Paula talanta cienītājiem.

Režisors: Oļegs Šapošņikovs
Komponists: Raimonds Pauls
Mūzikas aranžējuma autors: Mārcis Auziņš
Dziesmu tekstu autori: Jānis Peters, Jeļena Sigova, Vladimirs Dupaks, Kristīne Veinšteina
Libreta autori: Oļegs Šapošņikovs, Aleksandrs Komarovs, Kristīne Veinšteina
Solistu vokālā pedagoģe: Ilona Bagele
Horeogrāfe: Irina Bogeruka
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece: Inga Bermaka
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs

 

 

 
Nav gaidāmo pasākumu